Dubois ma nowy projekt europejski!!!

2 czerwca 2014roku Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji -Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłosiła wyniki konkursu wniosków złożonych w ramach Akcji 1- Mobilność kadry edukacji szkolnej w sektorze Edukacja szkolna o dofinansowanie na projekty dotyczące mobilności edukacyjnej.

Z dumą zawiadamiamy, że I LO im. St. Dubois dostało dofinansowanie w kwocie 40502 Euro na szkolenia zagraniczne nauczycieli. Złożony wniosek o tytule "Nowoczesna szkoła, równe szanse" uzyskał łącznie 90 punktów na 100 możliwych.

W trakcie trwania projektu od grudnia 2014roku do grudnia 2016 roku czternastu nauczycieli naszej szkoły wyjedzie na bezpłatne dwutygodniowe szkolenia językowe do Wielkiej Brytanii.

PROGRAM ERASMUS+

Akcja 1- Mobilność Edukacyjna

Wniosek numer: 2014-1-PL01-KA101-000787

Tytuł: Nowoczesna szkoła, równe szanse.

KWOTA DOFINANSOWANIA: 40502 Euro

CZAS TRWANIA PROJEKTU: 24 miesiące

ZAŁOŻENIA PROJEKTU:

Czternastu nauczycieli naszej szkoły w ciągu najbliższych dwóch lat wyjedzie na dwutygodniowe kursy językowe do Wielkiej Brytanii. Będą to kursy na poziomie A1, A2 oraz specjalistyczne : nauczanie języka angielskiego w biznesie i medycynie.

Kursy językowe oraz podróż i koszty utrzymania są całkowicie pokrywane przez środki programu ERASMUS +

Wyniki maturalne 2016

Tablica nadziei

Brak informacji na dzisiejszy dzień.

Brak informacji na kolejny dzień.