Niesamowity Konrad Majewski

Ledwie opuścił mury I LO, a już osiągnął kolejny sukces! Konrad Majewski, nasz tegoroczny absolwent, laureat wielu olimpiad, w tym Międzynarodowej Olimpiady Biologicznej, tym razem zajął I miejsce w Konkursie "Młode Diamenty 2016". Musiał spełnić wiele wymagających kryteriów, wśród których najważniejsze to: osiągnięcia naukowe, prace badawcze oraz jeden z autorskich testów skonstruowanych specjalnie na zajęcia z maturzystami. Celem konkursu było wyselekcjonowanie uczniów posiadających największy potencjał i zapewnienie im programu stypendialnego wraz z osobistą opieką naukową. Wygrana w konkursie daje Konradowi właśnie takie wymierne korzyści i niewątpliwie gwarantuje dalsze sukcesy w pracy naukowej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie nasz absolwent za chwilę podejmie studia.

Serdecznie gratulujemy tego wielkiego sukcesu i życzymy wielu kolejnych!

Zajęcia Językowej Zerówki

Dnia 21, 26 i 28 września zajęcia "językowej zerówki" z j. niemieckiego (dla uczniów gimnazjum) nie odbędą się.

Zmiany w planie na środę 20.09.2017r.

Kl I f grupa prof. Borowkiej przychodzi na 3 lekcję
Kl III e na 3 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie