Niesamowity Konrad Majewski

Ledwie opuścił mury I LO, a już osiągnął kolejny sukces! Konrad Majewski, nasz tegoroczny absolwent, laureat wielu olimpiad, w tym Międzynarodowej Olimpiady Biologicznej, tym razem zajął I miejsce w Konkursie "Młode Diamenty 2016". Musiał spełnić wiele wymagających kryteriów, wśród których najważniejsze to: osiągnięcia naukowe, prace badawcze oraz jeden z autorskich testów skonstruowanych specjalnie na zajęcia z maturzystami. Celem konkursu było wyselekcjonowanie uczniów posiadających największy potencjał i zapewnienie im programu stypendialnego wraz z osobistą opieką naukową. Wygrana w konkursie daje Konradowi właśnie takie wymierne korzyści i niewątpliwie gwarantuje dalsze sukcesy w pracy naukowej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie nasz absolwent za chwilę podejmie studia.

Serdecznie gratulujemy tego wielkiego sukcesu i życzymy wielu kolejnych!

Zmiany w planie na piątek 20.04.2018r.

Kl I c przychodzi na 3 lekcję
Kl I c po 5 lekcji idzie do domu