W Dubois chcemy pomagać!

Uczniowie i przyjaciele Dubois znów okazali wielkie serce. Tym razem celem akcji charytatywnej, zorganizowanej w miniony piątek w naszej szkole, była pomoc finansowa, jakiej potrzebuje doktor Grzegorz Kozłowicz zmagający się ciężką chorobą. W ramach akcji odbyły się dwa mecze koszykarskie, w których kolejno zmagały się: reprezentacja I LO ze studentami Wyższej Szkoły Zawodowej oraz drużyna koszalińskich lekarzy z byłymi reprezentantami AZS Koszalin. Dodatkową atrakcją była aukcja, na której licytowano m. in. domowe wypieki nauczycieli (babeczki p. Jasińskiej, chleb p. Klebana, kanapkę p. Pawelskiego czy sernik p. Rudeckiego), grafikę Krzysztofa Rapsy, album Edwarda Funkego "Moja podróż" oraz portret z serii "Portrety świata".

Dziękujemy darczyńcom, organizatorom i uczestnikom akcji za wielkie serce!

Zajęcia Językowej Zerówki

Dnia 21, 26 i 28 września zajęcia "językowej zerówki" z j. niemieckiego (dla uczniów gimnazjum) nie odbędą się.

Zmiany w planie na środę 20.09.2017r.

Kl I f grupa prof. Borowkiej przychodzi na 3 lekcję
Kl III e na 3 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie