W Dubois chcemy pomagać!

Uczniowie i przyjaciele Dubois znów okazali wielkie serce. Tym razem celem akcji charytatywnej, zorganizowanej w miniony piątek w naszej szkole, była pomoc finansowa, jakiej potrzebuje doktor Grzegorz Kozłowicz zmagający się ciężką chorobą. W ramach akcji odbyły się dwa mecze koszykarskie, w których kolejno zmagały się: reprezentacja I LO ze studentami Wyższej Szkoły Zawodowej oraz drużyna koszalińskich lekarzy z byłymi reprezentantami AZS Koszalin. Dodatkową atrakcją była aukcja, na której licytowano m. in. domowe wypieki nauczycieli (babeczki p. Jasińskiej, chleb p. Klebana, kanapkę p. Pawelskiego czy sernik p. Rudeckiego), grafikę Krzysztofa Rapsy, album Edwarda Funkego "Moja podróż" oraz portret z serii "Portrety świata".

Dziękujemy darczyńcom, organizatorom i uczestnikom akcji za wielkie serce!

Zmiany w planie na piątek 8.12.2017r.

Kl I a na 6 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl III f grupa prof. Deski przychodzi na 2 lekcję
Kl I e grupa prof. Deski przychodzi na 3 lekcję
Kl II a grupa prof. Glińskiej na 3 lekcji ma j.ang. z prof. Sosnowską

Klasy drugie kończą lekcje 4 godziną lekcyjną.

Nauczyciele nieobecni : M. Glińska, A.Deska