XV edycja wojewódzkiego konkursu fotograficznego "Leśne pejzaże" rozstrzygnięta!

Konkurs zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy Nadleśnictwie Kliniska oraz Nadleśnictwo Gryfino Skierowany został do uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli z terenu województwa zachodniopomorskiego. Tematem przewodnim tegorocznego jubileuszowego konkursu był: „Jeden dzień w lesie". W kategorii nauczycieli pierwsze miejsce zdobyła  Grażyna Kordos-Parczewska za kolaż fotograficzny pt. „WSZYSTKIE JADALNE”. W kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych wyróżnienie zdobył uczeń klasy IIIc Franciszek Parczewski za kolaż fotograficzny „RUDY LAS". Zwycięzcom gratulujemy! A oto nagrodzone fotografie?:

Zmiany w planie na piątek 8.12.2017r.

Kl I a na 6 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl III f grupa prof. Deski przychodzi na 2 lekcję
Kl I e grupa prof. Deski przychodzi na 3 lekcję
Kl II a grupa prof. Glińskiej na 3 lekcji ma j.ang. z prof. Sosnowską

Klasy drugie kończą lekcje 4 godziną lekcyjną.

Nauczyciele nieobecni : M. Glińska, A.Deska