XV edycja wojewódzkiego konkursu fotograficznego "Leśne pejzaże" rozstrzygnięta!

Konkurs zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy Nadleśnictwie Kliniska oraz Nadleśnictwo Gryfino Skierowany został do uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli z terenu województwa zachodniopomorskiego. Tematem przewodnim tegorocznego jubileuszowego konkursu był: „Jeden dzień w lesie". W kategorii nauczycieli pierwsze miejsce zdobyła  Grażyna Kordos-Parczewska za kolaż fotograficzny pt. „WSZYSTKIE JADALNE”. W kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych wyróżnienie zdobył uczeń klasy IIIc Franciszek Parczewski za kolaż fotograficzny „RUDY LAS". Zwycięzcom gratulujemy! A oto nagrodzone fotografie?:

Zajęcia Językowej Zerówki

Dnia 21, 26 i 28 września zajęcia "językowej zerówki" z j. niemieckiego (dla uczniów gimnazjum) nie odbędą się.

Zmiany w planie na środę 20.09.2017r.

Kl I f grupa prof. Borowkiej przychodzi na 3 lekcję
Kl III e na 3 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie