XV edycja wojewódzkiego konkursu fotograficznego "Leśne pejzaże" rozstrzygnięta!

Konkurs zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy Nadleśnictwie Kliniska oraz Nadleśnictwo Gryfino Skierowany został do uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli z terenu województwa zachodniopomorskiego. Tematem przewodnim tegorocznego jubileuszowego konkursu był: „Jeden dzień w lesie". W kategorii nauczycieli pierwsze miejsce zdobyła  Grażyna Kordos-Parczewska za kolaż fotograficzny pt. „WSZYSTKIE JADALNE”. W kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych wyróżnienie zdobył uczeń klasy IIIc Franciszek Parczewski za kolaż fotograficzny „RUDY LAS". Zwycięzcom gratulujemy! A oto nagrodzone fotografie?:

Zmiany w planie na piątek 17.11.2017r.

Kl II c idzie do domu po 5 lekcji
Kl III a grupa prof. Wołkowskiej przychodzi na 3 lekcję