Dziewczyny z Dubois na seminarium "Girls bite"

Uczennice klas I i II wraz z p. Ewą Bartosiak, p. Jolantą Stankowską oraz grupą uczennic z Gimnazjum Nr 6 wzięły udział w seminarium „Girls bite” w Niemczech, zorganizowane przez Ośrodek Edukacji Pozaszkolnej im. Kurta Löwensteina w Werneuchen / Werftpfuhl na przełomie stycznia i lutego.

Uczestniczki seminarium miały możliwość sprawdzenia swoich sił m.in. na zajęciach z samoobrony, warsztatach teatralnych i filmowych. Ponadto dyskutowały o roli kobiet w mediach, nakręciły film animowany, zwiedzały Berlin, w tym Muzeum Anny Frank, której historia niezwykle je poruszyła.

Jak same twierdzą, aktywnie i twórczo uczestniczyły we wszystkich zajęciach i już teraz niecierpliwie czekają na przyszłoroczne warsztaty.

Seminarium odbyło się dzięki wsparciu ze strony Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM).

Wyniki maturalne 2016

Zmiany w planie na wtorek 20.06.2017r.

Kl I b idzie do domu po 6 lekcji
Kl I f przychodzi na 2 lekcję