Rozpoczęliśmy kolejną edycję zajęć Kół Młodych Talentów!

Jak w latach ubiegłych,  zainaugurowaliśmy kolejną edycję zajęć dla gimnazjalistów, którzy wybrali dodatkową ścieżkę rozwijania swoich pasji i zainteresowań wraz z doświadczonymi profesorami z I LO im. St. Dubois.

Gimnazjaliści mają wyjątkową okazję do pogłębiania swoich wiadomości oraz umiejętności pod okiem nauczycieli – pasjonatów, którzy uzupełniają oraz rozszerzają zakres wiadomości, jaki pobierają uczestnicy zajęć w swoich macierzystych szkołach – gimnazjach.

Nasze liceum oferuje szeroki wachlarz możliwości – również dla Was, drodzy trzecioklasiści. Oferujemy Wam atrakcyjne zajęcia z: języka polskiego, języka angielskiego, biologii, chemii, fizyki, matematyki oraz historii z elementami wiedzy o społeczeństwie.

Dzięki naszym zajęciom:

✔ lepiej przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego,

✔ poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności,

✔spotkasz ciekawych ludzi.

Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości słuchacze naszych zajęć zechcą kontynuować naukę w naszej szkole i staną się uczniami I LO.

Na zdjęciach pierwsze spotkania młodych chemików, matematyków oraz humanistów rozwijających swe zainteresowania z dziedziny literatury i sztuki.

Zapraszamy do nas, bo przecież wszystkie drogi prowadzą do Dubois!

Więcej zdjęć na:

Zmiany w planie na poniedziałek 18.06.2018r.

Kl I c grupa prof. Wołkowskiej na 4 lekcji ma okienko
Kl II c grupa prof. Wołkowskiej na 5 lekcji ma okienko
Kl I c na 7 lekcji ma okienko
Kl II e na 5 lekcji ma chemię zamiast 7 lekcji

Klasy I d i I e biorą udział w warsztatach i są nieobecne w szkole.

Nauczyciele nieobecni: J.Pulkowska, B.Gajdzica, J.Jasińska
E.Wołkowska