Rozpoczęliśmy kolejną edycję zajęć Kół Młodych Talentów!

Jak w latach ubiegłych,  zainaugurowaliśmy kolejną edycję zajęć dla gimnazjalistów, którzy wybrali dodatkową ścieżkę rozwijania swoich pasji i zainteresowań wraz z doświadczonymi profesorami z I LO im. St. Dubois.

Gimnazjaliści mają wyjątkową okazję do pogłębiania swoich wiadomości oraz umiejętności pod okiem nauczycieli – pasjonatów, którzy uzupełniają oraz rozszerzają zakres wiadomości, jaki pobierają uczestnicy zajęć w swoich macierzystych szkołach – gimnazjach.

Nasze liceum oferuje szeroki wachlarz możliwości – również dla Was, drodzy trzecioklasiści. Oferujemy Wam atrakcyjne zajęcia z: języka polskiego, języka angielskiego, biologii, chemii, fizyki, matematyki oraz historii z elementami wiedzy o społeczeństwie.

Dzięki naszym zajęciom:

✔ lepiej przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego,

✔ poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności,

✔spotkasz ciekawych ludzi.

Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości słuchacze naszych zajęć zechcą kontynuować naukę w naszej szkole i staną się uczniami I LO.

Na zdjęciach pierwsze spotkania młodych chemików, matematyków oraz humanistów rozwijających swe zainteresowania z dziedziny literatury i sztuki.

Zapraszamy do nas, bo przecież wszystkie drogi prowadzą do Dubois!

Więcej zdjęć na:

Zmiany w planie na piątek 8.12.2017r.

Kl I a na 6 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl III f grupa prof. Deski przychodzi na 2 lekcję
Kl I e grupa prof. Deski przychodzi na 3 lekcję
Kl II a grupa prof. Glińskiej na 3 lekcji ma j.ang. z prof. Sosnowską

Klasy drugie kończą lekcje 4 godziną lekcyjną.

Nauczyciele nieobecni : M. Glińska, A.Deska