Obrady StetiMUN z udziałem uczniów Dubois

Nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w czterodniowych młodzieżowych obradach ONZ w II LO im. Mieszka I w Szczecinie, które zakończyły 18 listopada.

StetiMUN (Model United Nations) to symulacja debat przywódców wszystkich krajów członkowskich ONZ. Reprezentujący I LO: Wiktor Grzankowski i Kuba Skrzypczyński – 1a, Paweł Rokicki – 1d, Ania Jędrkowiak i Pola Małaczewska – 2b, Bartek Nowak – 2d, Weronika Kordylas, Natalia Lewińska i Natalia Seńcio – 2e oraz Janek Kiersztyn – 3e pod opieką prof. Ewy Wołkowskiej mieli okazję nie tylko dyskutować o problemach współczesnego świata oraz zasadach międzynarodowej polityki, ale również intensywnie szlifować język angielski, w którym obradowali.

Zdjęcia obejrzyj tutaj: flickr

Terminy egzaminów poprawkowych

27.08. 2018, godz. 9.00  - matematyka, język polski, język francuski
28.08.2018, godz. 9.00 - język polski (dla uczniów klasy III, którzy zdają egzamin z matematyki 27 sierpnia), historia, język angielski

Szczegółowy harmonogram egzaminów jest dostępny w sekretariacie.

Słonecznych i radosnych wakacji