Obrady StetiMUN z udziałem uczniów Dubois

Nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w czterodniowych młodzieżowych obradach ONZ w II LO im. Mieszka I w Szczecinie, które zakończyły 18 listopada.

StetiMUN (Model United Nations) to symulacja debat przywódców wszystkich krajów członkowskich ONZ. Reprezentujący I LO: Wiktor Grzankowski i Kuba Skrzypczyński – 1a, Paweł Rokicki – 1d, Ania Jędrkowiak i Pola Małaczewska – 2b, Bartek Nowak – 2d, Weronika Kordylas, Natalia Lewińska i Natalia Seńcio – 2e oraz Janek Kiersztyn – 3e pod opieką prof. Ewy Wołkowskiej mieli okazję nie tylko dyskutować o problemach współczesnego świata oraz zasadach międzynarodowej polityki, ale również intensywnie szlifować język angielski, w którym obradowali.

Zdjęcia obejrzyj tutaj: flickr

JĘZYK FRANCUSKI

W dniach 19 - 21 luty zajęcia z języka francuskiego nie odbędą się. Pozostałe zajęcia odbywają się zgodnie z planem.

Zmiany w planie na czwartek 15.02.2018r.

Kl II d idzie do domu po 7 lekcji
Kl I f na 2 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie