Połowinki w Dubois

Dla drugoklasistów 8 grudnia był datą wyjątkową. W ten piątkowy wieczór kolejny rocznik świętował połowę czasu, który spędzi w naszym liceum. Odmiennie od zeszłorocznych połowinek, tym razem impreza odbyła się w auli I LO. Jak się okazuje, pomieszczenie to sprawdza się wyśmienicie w celach rozrywkowych, a samo wydarzenie, dzięki umiejscowieniu go w szkole, na pewno zostanie w  pamięci  drugoklasistów na długie lata, tym bardziej, że wszyscy wyglądali świetnie, a bawili się jeszcze lepiej.  Impreza nie doszłaby do skutku i nie przybrałaby ostatecznie takiego kształtu, gdyby nie zaangażowanie w jej organizację Kamili Katzig z 2fpani Marcie Dembińskiej, pani Grażynie Kordos - Parczewskiejpani dyr  Joannie Sosnowskiej, za co uczestnicy połowinek serdecznie dziękują.

Zdjęcia zobacz tutaj: flickr

Terminy egzaminów poprawkowych

27.08. 2018, godz. 9.00  - matematyka, język polski, język francuski
28.08.2018, godz. 9.00 - język polski (dla uczniów klasy III, którzy zdają egzamin z matematyki 27 sierpnia), historia, język angielski

Szczegółowy harmonogram egzaminów jest dostępny w sekretariacie.

Słonecznych i radosnych wakacji