Połowinki w Dubois

Dla drugoklasistów 8 grudnia był datą wyjątkową. W ten piątkowy wieczór kolejny rocznik świętował połowę czasu, który spędzi w naszym liceum. Odmiennie od zeszłorocznych połowinek, tym razem impreza odbyła się w auli I LO. Jak się okazuje, pomieszczenie to sprawdza się wyśmienicie w celach rozrywkowych, a samo wydarzenie, dzięki umiejscowieniu go w szkole, na pewno zostanie w  pamięci  drugoklasistów na długie lata, tym bardziej, że wszyscy wyglądali świetnie, a bawili się jeszcze lepiej.  Impreza nie doszłaby do skutku i nie przybrałaby ostatecznie takiego kształtu, gdyby nie zaangażowanie w jej organizację Kamili Katzig z 2fpani Marcie Dembińskiej, pani Grażynie Kordos - Parczewskiejpani dyr  Joannie Sosnowskiej, za co uczestnicy połowinek serdecznie dziękują.

Zdjęcia zobacz tutaj: flickr

Zmiany w planie na piątek 8.12.2017r.

Kl I a na 6 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl III f grupa prof. Deski przychodzi na 2 lekcję
Kl I e grupa prof. Deski przychodzi na 3 lekcję
Kl II a grupa prof. Glińskiej na 3 lekcji ma j.ang. z prof. Sosnowską

Klasy drugie kończą lekcje 4 godziną lekcyjną.

Nauczyciele nieobecni : M. Glińska, A.Deska