Połowinki w Dubois

Dla drugoklasistów 8 grudnia był datą wyjątkową. W ten piątkowy wieczór kolejny rocznik świętował połowę czasu, który spędzi w naszym liceum. Odmiennie od zeszłorocznych połowinek, tym razem impreza odbyła się w auli I LO. Jak się okazuje, pomieszczenie to sprawdza się wyśmienicie w celach rozrywkowych, a samo wydarzenie, dzięki umiejscowieniu go w szkole, na pewno zostanie w  pamięci  drugoklasistów na długie lata, tym bardziej, że wszyscy wyglądali świetnie, a bawili się jeszcze lepiej.  Impreza nie doszłaby do skutku i nie przybrałaby ostatecznie takiego kształtu, gdyby nie zaangażowanie w jej organizację Kamili Katzig z 2fpani Marcie Dembińskiej, pani Grażynie Kordos - Parczewskiejpani dyr  Joannie Sosnowskiej, za co uczestnicy połowinek serdecznie dziękują.

Zdjęcia zobacz tutaj: flickr

Uwaga uczestnicy zajęć Koła Młodych Talentów!

Zajęcia Koła Młodych Talentów z biologii w poniedziałek (21 stycznia) są odwołane. Zajęcia Koła Młodych talentów z języka polskiego w poniedziałek i w środę (21 i 23 stycznia) są odwołane.

Zmiany w planie na wtorek 22.01.2019r.

Kl I e na 2 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl I d na 4 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie