Połowinki w Dubois

Dla drugoklasistów 8 grudnia był datą wyjątkową. W ten piątkowy wieczór kolejny rocznik świętował połowę czasu, który spędzi w naszym liceum. Odmiennie od zeszłorocznych połowinek, tym razem impreza odbyła się w auli I LO. Jak się okazuje, pomieszczenie to sprawdza się wyśmienicie w celach rozrywkowych, a samo wydarzenie, dzięki umiejscowieniu go w szkole, na pewno zostanie w  pamięci  drugoklasistów na długie lata, tym bardziej, że wszyscy wyglądali świetnie, a bawili się jeszcze lepiej.  Impreza nie doszłaby do skutku i nie przybrałaby ostatecznie takiego kształtu, gdyby nie zaangażowanie w jej organizację Kamili Katzig z 2fpani Marcie Dembińskiej, pani Grażynie Kordos - Parczewskiejpani dyr  Joannie Sosnowskiej, za co uczestnicy połowinek serdecznie dziękują.

Zdjęcia zobacz tutaj: flickr

Zmiany w planie na piątek 20.04.2018r.

Kl I c przychodzi na 3 lekcję
Kl I c po 5 lekcji idzie do domu