Wycieczka po Szwajcarii w ramach projektu TST

W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjno-naukowego zorganizowanego i sponsorowanego przez Towarzystwo Szkół Twórczych z siedzibą w Warszawie, do którego należy Dubois, nasi uczniowie wzięli udział w wyjeździe do Szwajcarii. Uczestnictwo było jednocześnie formą narody za zdobyte przez uczniów osiągnięcia. Dwójka uczniów z klasy 2A: Konrad Brzózka i Mateusz Olszewski wraz z opiekunem, panem Jackiem Niezgodą, w dniach 27 listopada – 2 grudnia aktywnie podróżowali po Szwajcarii. Projekt dawał młodzieży szansę poznania niemieckojęzycznej i francuskojęzycznej części Szwajcarii, jak i zasmakowania prawdziwej nauki w ośrodku CERN pod Genewą. Trasa projektu wiodła przez przepiękne miasta i miasteczka otoczone zazwyczaj górami. Projekt realizowany był m.in. w Lucernie, Genewie i Zurychu.

Zdjęcia zobacz tutaj: flickr

Zmiany w planie na piątek 8.12.2017r.

Kl I a na 6 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl III f grupa prof. Deski przychodzi na 2 lekcję
Kl I e grupa prof. Deski przychodzi na 3 lekcję
Kl II a grupa prof. Glińskiej na 3 lekcji ma j.ang. z prof. Sosnowską

Klasy drugie kończą lekcje 4 godziną lekcyjną.

Nauczyciele nieobecni : M. Glińska, A.Deska