Wycieczka po Szwajcarii w ramach projektu TST

W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjno-naukowego zorganizowanego i sponsorowanego przez Towarzystwo Szkół Twórczych z siedzibą w Warszawie, do którego należy Dubois, nasi uczniowie wzięli udział w wyjeździe do Szwajcarii. Uczestnictwo było jednocześnie formą narody za zdobyte przez uczniów osiągnięcia. Dwójka uczniów z klasy 2A: Konrad Brzózka i Mateusz Olszewski wraz z opiekunem, panem Jackiem Niezgodą, w dniach 27 listopada – 2 grudnia aktywnie podróżowali po Szwajcarii. Projekt dawał młodzieży szansę poznania niemieckojęzycznej i francuskojęzycznej części Szwajcarii, jak i zasmakowania prawdziwej nauki w ośrodku CERN pod Genewą. Trasa projektu wiodła przez przepiękne miasta i miasteczka otoczone zazwyczaj górami. Projekt realizowany był m.in. w Lucernie, Genewie i Zurychu.

Zdjęcia zobacz tutaj: flickr

Terminy egzaminów poprawkowych

27.08. 2018, godz. 9.00  - matematyka, język polski, język angielski, język francuski
28.08.2018, godz. 9.00 - język polski i  język angielski (dla uczniów klasy III, którzy zdają egzamin z matematyki 27 sierpnia), historia

Szczegółowy harmonogram egzaminów jest dosępny w sekretariacie.

Słonecznych i radosnych wakacji