Kolędowanie w Dubois

Festiwal kolęd i piosenek świątecznych wprowadził w piątek, 22 grudnia, uczniów i nauczycieli I LO w bożonarodzeniowy nastrój. Niemal wszystkie klasy zaprezentowały swoje wersje znanych utworów i wzięły udział w konkursie na najlepsze wykonanie. Jury w składzie :  dyrektor Rafał Janus, wicedyrektor Joanna Sosnowska, wicedyrektor Zbigniew Mieszczak, przewodniczący RSU Dawid Jasiewicz oraz przedstawicielka organizatorów - Natalia Stenka wyłoniło najlepsze wokalnie klasy:

- Id (wych. prof. Ewa Wołkowska) – „Santa Claus is coming”,

- IId (wych. prof. Marta Dembińska) – „Skrzypi wóz”,

- IIIc (wych. prof. Agata Sitek) – „Jingle bell rock”.

Wszystkim wykonawcom oraz organizatorom: klasie III e, prof. Iwonie Tworek, prof. Michalinie Glińskiej i prof. Annie Muchowskiej dziękujemy za wspaniała zabawę!

Zdjęcia zobacz tutaj: flickr

Terminy egzaminów poprawkowych

27.08. 2018, godz. 9.00  - matematyka, język polski, język angielski, język francuski
28.08.2018, godz. 9.00 - język polski i  język angielski (dla uczniów klasy III, którzy zdają egzamin z matematyki 27 sierpnia), historia

Szczegółowy harmonogram egzaminów jest dosępny w sekretariacie.

Słonecznych i radosnych wakacji