Studniówka w Dubois

Polonezy, zwiewne suknie, eleganckie garnitury i tańce do białego rana- tak w skrócie można opisać studniówkę, która tradycyjnie odbyła się w hali Dubois w miniony piątek.

Wszystkie klasy trzecie zaprezentowały opracowane do perfekcji (mniejszej bądź większej ;) ) układy taneczne w rytm polonezów. Zaangażowanie tancerzy było ogromne, ponieważ ich występ oglądali nie tylko nauczyciele, ale także rodzice i znajomi. Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy przez dyrektora Rafała Janusa, który zaznaczył, że im lepsza zabawa na studniówce, tym lepiej zdana matura, uczniowie, biorąc sobie te słowa do serca, ruszyli na parkiet. Popisom tanecznym nie było końca, a przerywały je tylko krótkie chwile na zaczerpnięcie oddechu, sesję zdjęciową lub towarzyską rozmowę.

Wszystko, co dobre, szybko się kończy i tak było też tym razem. Ale można przyznać, że: Studniówka 2018 w Dubois- impreza na 102!

Zdjęcia ze studniówki zobacz tutaj: flickr

Terminy egzaminów poprawkowych

27.08. 2018, godz. 9.00  - matematyka, język polski, język francuski
28.08.2018, godz. 9.00 - język polski (dla uczniów klasy III, którzy zdają egzamin z matematyki 27 sierpnia), historia, język angielski

Szczegółowy harmonogram egzaminów jest dostępny w sekretariacie.

Słonecznych i radosnych wakacji