Uczennice z Dubois inicjatorkami "Odjazdowej Sztuki Koszalińskiej"

Odjazdowa Sztuka Koszalińska” to projekt, który trwa od 16 do 22 kwietnia na terenie całego miasta. Przez tydzień mieszkańcy Koszalina mają okazję zapoznać się z twórczością lokalnych artystów. Inicjatorkami całego przedsięwzięcia są uczennice naszego liceum: Klaudia Kokot, Weronika Kordylas, Natalia Lewińska, Aleksandra Sobieraj i Julia Ustianowska, które wyszły z założenia, że można połaczyć przyjemne z pożytecznym, a sztuka może dosłownie wyjść na ulice miasta, urozmaicając rutynową podróż autobusem do pracy czy szkoły, a artystom dać podłoże do zaprezentowania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców.

Dziewczynom gratulujemy pomysłu, a wszystkich zachęcamy do zainteresowania się "Odjazdową Sztuką Koszalińską".

Terminy egzaminów poprawkowych

27.08. 2018, godz. 9.00  - matematyka, język polski, język francuski
28.08.2018, godz. 9.00 - język polski (dla uczniów klasy III, którzy zdają egzamin z matematyki 27 sierpnia), historia, język angielski

Szczegółowy harmonogram egzaminów jest dostępny w sekretariacie.

Słonecznych i radosnych wakacji