Dzień Otwarty w Dubois

Choć Dubois jest szkołą otwartą nie tylko od święta, wczoraj mieliśmy szczególny zaszczyt gościć wszystkich zainteresowanych nauką w naszym liceum - mowa o gimnazjalistach, którzy zakończyli właśnie swoje egzaminy, a i tak chętnie skorzystali z oferty promocyjnej, przygotowanej tylko dla nich.

Była to wyjątkowa okazja dla przyszłych kandydatów, ponieważ w całe wydarzenie zaangażowali się sami licealiści, których koleżeńskie porady są z pewnością cenniejsze, a przede wszystkim praktyczniejsze niż wszelkiego rodzaju foldery i ulotki. Mamy nadzieję, że zdobyte informacje wpłyną na świadomy wybór kandydatów podczas rekrutacji.

Zapraszamy również do śledzenia naszej strony internetowej w zakładce „Rekrutacja”. W razie pytań piszcie: zapytajucznia@liceumdubois.pl

Do zobaczenia!

Więcej zdjęć z Dnia Otwartego mozna zobaczyć tutaj: flickr

Terminy egzaminów poprawkowych

27.08. 2018, godz. 9.00  - matematyka, język polski, język francuski
28.08.2018, godz. 9.00 - język polski (dla uczniów klasy III, którzy zdają egzamin z matematyki 27 sierpnia), historia, język angielski

Szczegółowy harmonogram egzaminów jest dostępny w sekretariacie.

Słonecznych i radosnych wakacji