Strona główna

Silna reprezentacja Dubois na Konferencji Młodych Liderów w Warszawie

Uczniowie I LO: Natalia Lewińska, Aleksandra Sobieraj, Julia Ustianowska i Dawid Jasiewicz uczestniczyli w ogólnopolskiej Konferencji Młodych Liderów.

Podczas dwudniowych prelekcji, zorganizowanych przez Fundację na Rzecz Polskiej Młodzieży im. Ludwika Rajchmana w warszawskim teatrze Palladium 24 i 25 maja nasi uczniowie uczestniczyli w spotkaniach z wybitnymi przedstawicielami biznesu (m.in. Adamem Mularukiem – Starbucks CE President), kultury (reżyserem Juliuszem Machulskim) i nauki (Aleksandrą Snuzik – 18-letnią badaczką). Uczestnicy konferencji wzięli również udział w warsztatach nt. studiów zagranicznych na amerykańskich uczelniach wyższych. Spotkanie „młodych liderów” było także rewelacyjną okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości.

Mamy nadzieję, że ubiegłotygodniowy wyjazd był dla dziewcząt jedynie przedsmakiem sukcesu – 20 czerwca wezmą one bowiem udział w gali podsumowującej olimpiadę „Zwolnieni z Teorii”, podczas której będą miały szansę na zdobycie głównej nagrody, „Złotego wilka”, za projekt „Odjazdowa Sztuka Koszalińska”. Trzymamy kciuki! 

Złota Szkoła

Social Media

I love Dubois

 

Wyniki maturalne 2018

Kalendarz szkolny

Zmiany w planie

Logowanie