Odjazdowe dziewczyny z Dubois

Uczennice I LO zdobyły główną nagrodę, "Złotego Wilka", za najlepszy projekt w Polsce w kategorii "kultura"!

Odjazdowa Sztuka Koszalińska” – projekt zrealizowany w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” w kwietniu przez uczennice I LO: Natalię Lewińską, Aleksandrę Sobieraj, Weronikę Kordylas, Julię Ustianowską, Klaudię Kokot – zdobyła główną nagrodę, „Złotego Wilka”, w kategorii: najlepszy projekt w Polsce w temacie „kultura”!

Dziewczęta odebrały podczas uroczystej gali w Warszawie także nagrodę „Srebrnego Wilkaza najlepszy projekt w województwie zachodniopomorskim.

Przypomnijmy, że „Odjazdowa Sztuka Koszalińska” to projekt, który odbywał się na terenie Koszalina od 16 do 22 kwietnia. Jego założeniem było przybliżenie i rozpowszechnienie twórczości lokalnych twórców mieszkańcom naszego miasta. Dziewczęta zorganizowały wiele wydarzeń stacjonarnych (m.in. prelekcje, seanse, spektakle) oraz mobilnych, jak np. wystawy fotografii w autobusach komunikacji miejskiej, które cieszyły się popularnością koszalinian.

Serdecznie gratulujemy „Odjazdowym Dziewczynom” wielkiego sukcesu! Wszyscy jesteśmy z Was bardzo dumni!

Terminy egzaminów poprawkowych

27.08. 2018, godz. 9.00  - matematyka, język polski, język francuski
28.08.2018, godz. 9.00 - język polski (dla uczniów klasy III, którzy zdają egzamin z matematyki 27 sierpnia), historia, język angielski

Szczegółowy harmonogram egzaminów jest dostępny w sekretariacie.

Słonecznych i radosnych wakacji