Odjazdowe dziewczyny z Dubois

Uczennice I LO zdobyły główną nagrodę, "Złotego Wilka", za najlepszy projekt w Polsce w kategorii "kultura"!

Odjazdowa Sztuka Koszalińska” – projekt zrealizowany w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” w kwietniu przez uczennice I LO: Natalię Lewińską, Aleksandrę Sobieraj, Weronikę Kordylas, Julię Ustianowską, Klaudię Kokot – zdobyła główną nagrodę, „Złotego Wilka”, w kategorii: najlepszy projekt w Polsce w temacie „kultura”!

Dziewczęta odebrały podczas uroczystej gali w Warszawie także nagrodę „Srebrnego Wilkaza najlepszy projekt w województwie zachodniopomorskim.

Przypomnijmy, że „Odjazdowa Sztuka Koszalińska” to projekt, który odbywał się na terenie Koszalina od 16 do 22 kwietnia. Jego założeniem było przybliżenie i rozpowszechnienie twórczości lokalnych twórców mieszkańcom naszego miasta. Dziewczęta zorganizowały wiele wydarzeń stacjonarnych (m.in. prelekcje, seanse, spektakle) oraz mobilnych, jak np. wystawy fotografii w autobusach komunikacji miejskiej, które cieszyły się popularnością koszalinian.

Serdecznie gratulujemy „Odjazdowym Dziewczynom” wielkiego sukcesu! Wszyscy jesteśmy z Was bardzo dumni!

Zmiany w planie na piątek 30.11.2018r.

Kl II d na 1 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl III c na 2 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl III a na 2 i 3 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl I a na 5 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl I e grupa prof. Bartosiak po 5 lekcji idzie do domu
Kl II a grupa prof. Deski na 4 lekcji ma j.angielski
Kl II c na 4 lekcji ma WF zamiast 7 lekcji
Kl III e grupa prof. Grabowskiej idzie do domu po 6 lekcji
Kl II f na 3 lekcji ma okienko
Kl I b grupa prof. Borowskiej na 4 lekcji ma okienko

Wszystkie klasy II za wyjątkiem klasy II B idą dekorować sale po 5 lekcji.

Nauczyciele nieobecni: . P.Borowska, P.Rudecki, A.Grabowska
E.Bartosiak