Nasza absolwentka laureatką projektu "Matura na 100 procent"

Z dumą  i radością informujemy, że absolwentka naszego liceum, Aleksandra Bujalska, uczennica klasy humanistycznej, znalazła się w grupie 25 najlepszych maturzystów spośród 247 840 zdających w Polsce i tym samym została laureatką V edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent”. Maturalne wyniki Oli są w istocie imponujące i dają średnią 98,5%. Aż z sześciu przedmiotów (w tym język polski i filozofia zdawane w poziomie rozszerzonym) wynik to 100%, a tylko z dwóch - 94%. Gratulujemy!

Jednocześnie przypominamy, że projekt „Matura na 100 procent” organizowany jest od kilku lat przez Fundację „Zawsze Warto” oraz Centralną Komisję Egzaminacyjną i ma na celu wyróżnienie i docenienie najlepszych corocznych maturzystów.

Olu, jesteś wielka, jesteśmy z Ciebie dumni!

Uwaga uczestnicy zajęć Koła Młodych Talentów!

Zajęcia Koła Młodych Talentów z biologii w poniedziałek (21 stycznia) są odwołane. Zajęcia Koła Młodych talentów z języka polskiego w poniedziałek i w środę (21 i 23 stycznia) są odwołane.

Zmiany w planie na wtorek 22.01.2019r.

Kl I e na 2 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl I d na 4 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie