Nasza absolwentka laureatką projektu "Matura na 100 procent"

Z dumą  i radością informujemy, że absolwentka naszego liceum, Aleksandra Bujalska, uczennica klasy humanistycznej, znalazła się w grupie 25 najlepszych maturzystów spośród 247 840 zdających w Polsce i tym samym została laureatką V edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent”. Maturalne wyniki Oli są w istocie imponujące i dają średnią 98,5%. Aż z sześciu przedmiotów (w tym język polski i filozofia zdawane w poziomie rozszerzonym) wynik to 100%, a tylko z dwóch - 94%. Gratulujemy!

Jednocześnie przypominamy, że projekt „Matura na 100 procent” organizowany jest od kilku lat przez Fundację „Zawsze Warto” oraz Centralną Komisję Egzaminacyjną i ma na celu wyróżnienie i docenienie najlepszych corocznych maturzystów.

Olu, jesteś wielka, jesteśmy z Ciebie dumni!

Złota Szkoła

Wyniki maturalne 2018