Inauguracja nowego roku szkolnego w I LO

Uroczystego otwarcia nowego roku szkolnego 2018/2019 dokonał dziś dyrektor Rafał Janus podczas oficjalnych inauguracji, które tradycyjnie – już po raz siedemdziesiąty trzeci – odbyły się w auli I Liceum Ogólnokształcącego.

Rozpoczęty wyjątkowo 3 września rok szkolny będzie wyjątkowy, bowiem bezpośrednio związany z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, o której wspomniał w swoim przemówieniu dyrektor I LO. Dzisiejsza uroczystość była także okazją do złożenia przez pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają dziś swoją naukę w I LO, uroczystego ślubowania na sztandar szkoły. Grono społeczności naszego liceum powiększyło się tym samym o 168 nowych uczniów. Najlepsi z nich odebrali już dziś swoje pierwsze legitymacje.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego 2018/2019!

Zajęcia Koła Młodych Talentów

W dniach 14-16 listopada zajęcia Koła Młodych Talentów z p. Pawłem Rudeckim nie odbędą się.

Zmiany w planie na czwartek 8.11.2018r.

Kl II a grupa prof. Grabowskiej na 4 lekcji ma okienko
Kl III b grupa prof. Grabowskiej na 5 lekcji ma okienko
Kl I b grupa prof. Grabowskiej na 6 lekcji ma okienko
Kl I c grupa prof. Grabowskiej po 6 lekcji idzie do domu