"Cztery pory roku na niebie" i w Dubois

Wczoraj w murach I LO powitaliśmy naszych gości z Czech, Grecji, Portugalii, Rumunii i Włoch, którzy do Koszalina przyjechali w związku z projektem „Cztery pory roku na niebie”, realizowanym w naszej szkole z inicjatywy pani Ewy Wołkowskiej, z pomocą pani Katarzyny Sapiei od 1 września 2018 r. do 31 sierpnia 2020 r. w ramach programu Unii Europejskiej #Erasmus+. Mamy nadzieję, że gorące przyjęcie wywarło na nauczycielach i uczniach z partnerskich szkół dobre wrażenie, a doświadczenia z pobytu w naszym mieście jak i polska gościnność okazana przez społeczność Dubois będą dla nich niezapomniane.

Uwaga uczestnicy zajęć Koła Młodych Talentów!

Zajęcia Koła Młodych Talentów z biologii w poniedziałek (21 stycznia) są odwołane. Zajęcia Koła Młodych talentów z języka polskiego w poniedziałek i w środę (21 i 23 stycznia) są odwołane.

Zmiany w planie na wtorek 22.01.2019r.

Kl I e na 2 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl I d na 4 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie