Życzenia i Gratulacje

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości życzę wszystkim Uczniom, ich Rodzicom, Nauczycielom, Absolwentom oraz Przyjaciołom I LO niczym niezmąconej dumy wynikającej z naszej polskości.

Bardzo serdecznie gratuluję naszym Uczniom i Nauczycielom pięknych pomysłów i wspaniałej realizacji licznych wydarzeń Tygodnia Niepodległości w I LO. Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania, talentów i sprawności, jakie okazaliście przy tej okazji.

Jestem szczerze wzruszony i uradowany postawą naszej społeczności. To wspaniały wzór współczesnego patriotyzmu.

Rafał Janus

Uwaga uczestnicy zajęć Koła Młodych Talentów!

Zajęcia Koła Młodych Talentów z biologii w poniedziałek (21 stycznia) są odwołane. Zajęcia Koła Młodych talentów z języka polskiego w poniedziałek i w środę (21 i 23 stycznia) są odwołane.

Zmiany w planie na wtorek 22.01.2019r.

Kl I e na 2 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl I d na 4 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie