Strona główna

Konkurs Biologiczny o Puchar Dyrektora I LO rozstrzygnięty

23 marca w naszym liceum odbył się XIII Konkurs Biologiczny o Puchar Dyrektora ILO.

Duża sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi młodymi i ambitnymi uczestnikami konkursu. Ponad 200 uczniów z gimnazjów i szkół podstawowych zmierzyło się z zadaniami z wielu różnych dziedzin biologii. Dziękujemy za tak liczne przybycie i przystąpienie do konkursu, a wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! 

Lista Laureatów Konkursu Biologicznego o Puchar Dyrektora ILO dla gimnazjalistów:

1.Paczkowska Anna- zdobywczyni Pucharu Dyrektora I LO

2.Piechocka Nina

3.Bedus Wiktoria

4.Kud Adrianna

5.Gawrońska Weronika

6.Fudala Martyna

7.Wrona Malwina

8.Bogatko Laura

9.Smętek Roksana

10.Żukowska Natalia

11.Włodarczyk Weronika 

12.Maciejczyk Anna 

13.Tomczak Julia 

14.Bogurska Martyna

15.Hełminiak Magdalena

16.Mikołajczak Zofia 

17.Bado Mateusz

18.Skupień Hanna 

19.Pitak Mikołaj 

20.Maliszewski Aleksander 

21.Petrulis Witold

22.Maślanka Gracjan 

23.Zaremba Wikoria

24.Kuriata Zuzanna 

25.Malinowska Weronika 

26.Kędzierska Adrianna 

27.Murańska Zuzanna 

28.Kinowska Ewelina 

29.Krężołek Rafał 

30.Studzińska Wiktoria 

31.Książkiewicz Martyna 

32.Kielar Zofia 

33.Kupka Zuzanna 

 

Lista Laureatów Konkursu Biologicznego o Puchar Dyrektora ILO dla ósmoklasistów:

1.Maciejewska Anna- zdobywczynie Pucharu Dyrektora I LO

2.Pończocha Natalia

3.Widz Hanna

4.Gołąb Karina

5.Kamyk Szymon

6.Wnęk Maciej

7.Mazurek Hanna

8.Harasymowicz Oliwia       

9.Bartkiewicz Alicja

  1. Jóźwiak Michalina
  1. Lubacz Filip
  1. Michalski Franciszek
  1. Wróbel Patrycja
  1. Pawłowska Dominika
  1. Świderek Jagoda
  1. Nadolna Małgorzata
  1. Filowiat Julia
  1. Jędrzejczyk Patrycja
  1. Socha Julia
  1. Dąbrowski Aleksander
  1. Kwapisz Paulina
  1. Sobczyk Sebastian
  1. Zając Agata
  1. Lewandowska Maria
  1. Sochoń Maria
  1. Todorowska Zuzanna
  1. Madej Norbert
  1. Hajdun Marta
  1. Pastwa Martyna
  1. Sternik Piotr
  1. Węgrzyn Andrzej
  1. Węgrzyn Krzysztof
  1. Stanek Ewelina
  1. Berchert Magdalena
  1. Grabia Jakub
  1. Kosowski Marek
  1. Klepuszewski Witold

Złota Szkoła

Social Media

I love Dubois

 

Wyniki maturalne 2018

Kalendarz szkolny

Zmiany w planie

Logowanie