Nagrody Prezydenta Miasta Koszalina przyznane

Uczniowie z wybitnymi osiągnięciami w nauce w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali dziś nagrody Prezydenta Miasta Koszalina. Wśród laureatów znalazło się aż 21 uczniów z Dubois.

Pięcioro z nich zdobyło nagrody I stopnia: Heorhi Kupryianau, Mateusz Olszewski, Antoni Strugała, Agata Starkowska i Mateusz Danilewicz.

Laureatami nagród II stopnia zostali: Jan Bąk, Jan Tamborski, Aleksandra Lisowska, Ewa Jakubowska, Karolina Kuras, Nikodem Bielecki, Katarzyna Ratowska, Łukasz Paziewski, Martyna Strach, Kamila Katzig, Piotr Kawalec, Aleksander Grębski, Adam Pabich, Julia Iskrzycka i Tomasz Krupiński

Nagrodę III stopnia otrzymała Alicja Rink.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom, również z innych szkół. Gratulujemy też nauczycielom, którzy wspomagali te młode talenty na ich naukowej drodze.

Złota Szkoła

Wyniki maturalne 2018