Oscarowe kotowanie w Dubois

Pierwszoklasiści od 18 października są już pełnoprawnymi członkami naszej społeczności szkolnej. Wszyscy zdali egzamin zwany „kotowaniem”.

Oskara w kategorii „klasy pierwsze po podstawówce” zdobyła klasa 1E4 (wych. p. Marta Dembińska),a w grupie „po gimnazjum” najlepsza okazała się klasa 1 C (wych. p. Izabela Kowalska).

Oba zespoły w ocenie komisji najlepiej wykonały większość zadań, które zostały przygotowane specjalnie na te okazję przez organizatorów imprezy - klasę IIB i jej wychowawcę, p. Tomasza Stępniaka. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim klasom pierwszym życzymy, żeby wszystkie testy, sprawdziany i egzaminy szły im równie gładko jak te konkursowe zadania.

Uwaga uczestnicy zajęć Koła Młodych Talentów!

Zajęcia Koła Młodych Talentów z biologii są odwołane w czwartek 31 października. Zapraszamy za tydzień.

Złota Szkoła

Wyniki maturalne 2018