Kolędowanie w Dubois

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęły się w naszej szkole od przystrajania korytarzy zimowymi dekoracjami już na początku grudnia, a zwieńczone zostały w miniony piątek wspólnym kolędowaniem.

Po życzeniach od dyrektora Rafała Janusa i  występie chóru pod kierownictwem prof. Marii Dąbrowskiej, poszczególne klasy w ciepłej, radosnej atmosferze odśpiewywały kolędy i świąteczne piosenki. Klasa 3D wzruszyła nas wykonaniem piosenki „Happy Xmas (War Is Over)” w języku migowym, inne klasy zagrzewały takimi świątecznymi klasykami, jak „Merry Christmas Everyone” czy „Jingle Bell Rock”.

Koła Młodych Talentów z matematyki

Zajęcia kół Młodych Talentów z matematyki (grupy p.Jasińskiej i p.Rudeckiego) w środę 22 stycznia są odwołane.

Złota Szkoła

Wyniki maturalne 2018