KOTOWANIE 2009

Po raz kolejny w I LO miały miejsce "otrzęsiny" klas pierwszych, czyli tradycyjne KOTOWANIE. Już kilka dni przed główną imprezą na korytarzach szkoły można było zobaczyć -  a to plakaty ostrzegające przed kotami, a to same KOTY - przebrane w wymyślne kostiumy naśladujące styl ikon kultury masowej (  Presley, Doda, Michael Jackson, Bruce Lee, Nergal i oczywiście Chuck Norris ).  W imprezie finałowej  przygotowanej przez ubiegłorocznych zwycięzców, czyli klasę IIM ( z wych. panem Zygmuntem Cuprynem ), uczniowie klas pierwszych rywalizowali w wielu wymyślnych konkursach, jak "SHOW" czy picie mleka na czas. Najlepsi, wsród wszystkich komiksowych bohaterów, w których to przebraniach klasy prezentowały się komisji konkursowej ( tym razem to Superman, Spiderman,Batman i inni ), okazali się uczniowie KLASY IA ( wych. pani Grażyna Kordos - Parczewska ). Gratulujemy !

Uwaga uczestnicy zajęć Koła Młodych Talentów!

Zajęcia Koła Młodych Talentów z biologii w poniedziałek (21 stycznia) są odwołane. Zajęcia Koła Młodych talentów z języka polskiego w poniedziałek i w środę (21 i 23 stycznia) są odwołane.

Zmiany w planie na wtorek 22.01.2019r.

Kl I e na 2 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie
Kl I d na 4 lekcji ma wychowanie do życia w rodzinie