Święto Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości, 10 listopada 2009, miała miejsce szczególna uroczystość, w której udział wzięli  wszyscy uczniowie naszej szkoły. Klasa II D, pod opieką nauczyciela historii, pani Katarzyny Stępniak- Gil, przygotowała uroczyste spotkanie poświęcone wydarzeniom sprzed 91 lat. Ciekawym akcentem tej uroczystości było zaprezentowanie ankiety, przeprowadzonej wśród mieszkańców Koszalina, na temat Święta Niepodległości. Uczniowie klasy IId zaprezentowali również wypowiedzi uczniów I LO dotyczace rozumienia pojęcia patriotyzmu i postaw patriotycznych współczesnej młodzieży. W czasie konferencji mogliśmy także wysłuchać krótkiego programu wokalno-muzycznego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Złota Szkoła

Wyniki maturalne 2018