Terminy związane z rozpoczęciem Roku Szkolnego 2017 - 2018

• 31 sierpnia 2017 r.

godz. 10:00 - Rada Pedagogiczna
  • 1 września 2017 r

godz. 10:00 - spotkanie organizacyjne dla uczniów  klas I; Aula (I piętro)
  • 4 września 2017 r. - uroczysta inauguracja roku szkolnego; Aula

godz.   9:30 - klasy III

godz. 10:30 - klasy II

godz. 12:00 - klasy I

Podczas uroczystości obowiązuje strój galowy. Absolwentów, którzy chcą wziąć udział w uroczystości zapraszamy na godzinę 12:00.

Gratulujemy Maturzystom!

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że nasi tegoroczni Absolwenci uzyskali wspaniałe wyniki egzaminu maturalnego. Średnie ocen z przedmiotów są imponujące i (poza jednym przypadkiem ) najwyższe w regionie.

Naszym Absolwentom życzymy sukcesu w rekrutacji na uczelnie i zasłużonych najprzyjemniejszych wakacji.

Uwaga Maturzyści!

Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów oraz absolwentów z lat ubiegłych po odbiór swiadectw dojrzałości/aneksów w piątek 30 czerwca od godziny 11:00.

Skończył się rok szkolny, zaczęły wakacje

„Coś się kończy, coś się zaczyna” - tak swoje przemówienie zaczął Dyrektor I LO p. Rafał Janus podczas oficjalnych uroczystości zakończenia roku szkolnego w Dubois.

Uczennice Dubois laureatkami niemieckich stypendiów

Klaudia Dąbek z klasy 2d i Paulina Kaczorowska z 2e wyróżniły się spośród wielu kandydatów do tego stypendium z całej Polski dzięki wynikom w nauce oraz szczególnemu zaangażowaniu.

Dni otwarte Brandenburgische Technische Universität

Terminy egzaminów sierpniowych

MATURA

22 sierpnia, godz. 9:00 - egzamin pisemny: matematyka (I LO i skierowani z OKE)