Skończył się rok szkolny, zaczęły wakacje

„Coś się kończy, coś się zaczyna” - tak swoje przemówienie zaczął Dyrektor I LO p. Rafał Janus podczas oficjalnych uroczystości zakończenia roku szkolnego w Dubois.

Uczennice Dubois laureatkami niemieckich stypendiów

Klaudia Dąbek z klasy 2d i Paulina Kaczorowska z 2e wyróżniły się spośród wielu kandydatów do tego stypendium z całej Polski dzięki wynikom w nauce oraz szczególnemu zaangażowaniu.

Dni otwarte Brandenburgische Technische Universität

Uczniowie Dubois- najlepsi z nalepszych

Uczniowie, którzy osiągnęli wybitne sukcesy naukowe w kończącym się roku szkolnym 2016/ 2017, otrzymali wczoraj stypendia od prezydenta Koszalina.

Spotkanie dla kandydatów do językowej zerówki

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy złożyli podania do językowej zerówki  na spotkanie organizacyjne, podczas którego zostaną przedstawione zasady funkcjonowania programu  i  wstępny harmonogram zajęć w przyszłym roku szkolnym. Na spotkanie zapraszamy Was do auli I LO we wtorek 20 czerwca o godzinie 17:00. Prosimy o przybycie z rodzicem lub opiekunem.

Zapraszamy rodziców na spotkania z nauczycielami

Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów na ostanie w tym roku szkolnym spotkania (wywiadówki), które odbędą się  30 maja 2017 r. o godz. 17:00 w salach lekcyjnych. Po spotkaniach z wychowawcami, zapraszamy zainteresowanych rodziców do AULI na indywidualne rozmowy z nauczycielami.

Wyniki maturalne 2016

Zmiany w planie na wtorek 20.06.2017r.

Kl I b idzie do domu po 6 lekcji
Kl I f przychodzi na 2 lekcję