Listy uczniów zakwalifikowanych do II etapu konkursu kuratoryjnego z biologii, języka polskiego, chemii i fizyki

Uwaga uczniowie startujący w konkursach kuratoryjnych z biologii, języka polskiego, chemii i fizyki. Poniżej publikujemy listy uczniów zakwalifikowanych do II etapu konkursów, które odbędą się w I LO im. Stanisława Dubois. Serdecznie gratulujemy.

Drużyny lekkoatletyczne z Dubois na podium

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce, a chłopców -  II w MISTRZOSTWACH POWIATU w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.

Koszykarki z Dubois najlepsze w województwie

Drużyna z Dubois okazała się najlepsza i zdobyła tytuł MISTRZYŃ WOJEWÓDZTWA  podczas finału Mistrzostw Województwa w Koszykówce dziewcząt 3x3.

Oscarowe kotowanie w Dubois

Pierwszoklasiści od 18 października są już pełnoprawnymi członkami naszej społeczności szkolnej. Wszyscy zdali egzamin zwany „kotowaniem”.

Nagrody Prezydenta Koszalina rozdane w Dubois

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w I LO odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Prezydenta Miasta Koszalina dla wyróżniających się w pracy nauczycieli.

Dzień Edukacji Narodowej w Dubois

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyły się w piątek.

Uwaga uczestnicy zajęć Koła Młodych Talentów!

Zajęcia Koła Młodych Talentów z biologii są odwołane w czwartek 31 października. Zapraszamy za tydzień.

Złota Szkoła

Wyniki maturalne 2018