Komunikat dla Maturzystów

Drodzy Maturzyści

W związku z jakością materiałów udostępnianych przez CKE – odwołuję próbną maturę przewidzianą na 6, 7 i 8 kwietnia. W tych dniach obowiązuje plan lekcji zdalnych.

Próbna matura- Komunikat dla Maturzystów

Moi Drodzy,

w związku z pytaniami i wątpliwościami wprowadzamy zmiany organizacyjne i wyjaśniamy:

Próbna Matura MEN i CKE

Drodzy Uczniowie Klas III, Maturzyści I LO

MEN i CKE proponują Wam pisanie próbnej matury w dniach 2- 8 kwietnia, po konsultacjach z Nauczycielami i niektórymi z Was, chcemy umożliwić ten kolejny sprawdzian Waszych umiejętności i wiadomości, choć termin i okoliczności są niefortunne.

Przekazuję kilka ustaleń organizacyjnych:

Kontakt z pedagogiem, psychologiem, doradcą zawodowym i nauczycielami religii

Informujemy, że pedagog, psycholog, doradca zawodowy oraz nauczyciele religii  pracują zdalnie -  kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Komunikat dla Uczniów i Rodziców Uczniów I LO

Drodzy Uczniowie i Szanowni Państwo

W związku z przedłużającą się sytuacją zawieszenia zajęć oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 20 marca – od jutra, tj. 25 marca 2020 r., wprowadzamy nowe regulacje i zasady funkcjonowania I LO na czas działania  w Polsce szczególnych przepisów.

Przedstawiam najważniejsze ustalenia:

Plan i harmonogram czasu lekcji

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,

publikujemy nowy plan lekcji i harmonogram zajęć.

Złota Szkoła

Wyniki maturalne 2018