KONKURSY przedmiotowe dla UCZNIÓW KLAS 8 SP

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursach przedmiotowych, dzięki którym będziecie mogli zdobyć dodatkowe punkty w rekrutacji do liceum w roku 2020 (punkty można sumować). Są to:1. XXIII Turniej Matematyczny o Puchar Dyrektora I LO –- w kategorii szkoły podstawowe - 20 marca 2020 r. godz.9:00 (zgłoszenia do 6 marca)

2. XVIII Konkurs Polonistyczny o Puchar Dyrektora I LO w kategorii szkoły podstawowe - 25 marca 2020 r. godz.15:00 (zgłoszenia do 13 marca)

3. XIV Konkurs Biologiczny o Puchar Dyrektora I LO - w kategorii szkoły podstawowe - 26 marca 2020 r. godz.14:00 (zgłoszenia do 20 marca)

4. XI Konkurs Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora I LO) - w kategorii szkoły podstawowe - 7 kwietnia 2020 r. godz.14:00 (zgłoszenia do 27 marca)

5. Konkurs Historyczny z elementami wiedzy o społeczeństwie o Puchar Dyrektora I LO - w kategorii szkoły podstawowe - 2 kwietnia 2020 r. godz.14:00 (zgłoszenia do 20 marca)

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Konkursy dla uczniów SP.

Zachęcamy Was do sprawdzenia swoich sił przed egzaminami ósmoklasisty w szkole podstawowej, a jednocześnie zapraszamy do poznania naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Tydzień Języka Polskiego w Dubois, czyli Olga Tokarczuk w roli głównej

Dzisiejszy wieczór artystyczno-literacki poświęcony twórczości Olgi Tokarczuk stanowił punkt kulminacyjny tegorocznych obchodów Tygodnia Języka Polskiego w Dubois.

Spotkania z rodzicami

Zapraszamy Rodziców i Opiekunów na spotkania (wywiadówki) w dniu 22 stycznia

 

godz. 1700  

I LO z najlepszym wynikiem w Koszalinie i regionie w Rankingu Perspektyw!

Bardzo nas cieszą wyniki opublikowanego dorocznego rankingu Perspektyw.

We wszystkich kategoriach, jako jedyna szkoła z regionu,  Dubois zajęło miejsca w pierwszej "setce" szkół w Polsce, tym samym po raz kolejny zdobywając tytuł Złotej Szkoły.

Kolędowanie w Dubois

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęły się w naszej szkole od przystrajania korytarzy zimowymi dekoracjami już na początku grudnia, a zwieńczone zostały w miniony piątek wspólnym kolędowaniem.

Życzenia Świąteczne

Ogłoszenia

Koła Młodych Talentów z matematyki

Zajęcia kół Młodych Talentów z matematyki (grupy p.Jasińskiej i p.Rudeckiego) w środę 22 stycznia są odwołane.

Złota Szkoła

Social Media

I love Dubois

 

Wyniki maturalne 2018

Kalendarz szkolny

Zmiany w planie

Logowanie