Strona główna

Olimpijczycy

 

OLIMPIJCZYCY 2015/2016

 

Olimpijczycy I LO.im.St.Dubois w Koszalinie w roku szkolnym 2015/2016

Lp. Imię i nazwisko Klasa L/F Olimpiada Opiekun
2. Konrad Majewski III C L Biologiczna B. Gajdzica
3. Agata Ukleja III M L Historyczna B. Krośko
4. Bartosz Hryniewicz II D F Ekologiczna Z. Mieszczak
5. Weronika Wróbel I E F Ekologiczna Z. Mieszczak
6. Jan Ryl III B F Ekologiczna B. Gajdzica
7. Maciej Janicki II M F Fizyczna R. Pawelski
8. Karol Gawalski III B F Chemiczna D. Miotk
9. Katarzyna Gajos I G F LiJP T. Stępniak
10. Michał Szczepaniak II G F LiJP J. Brożyna-Stępniak
11. Paulina Wawrzacz II B F LiJP J. Brożyna-Stępniak
12. Katarzyna Gajos I G F Teologiczna s. Z. Trzonkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

  L - laureat, F - finalista

OLIMPIJCZYCY 2014/2015

Olimpijczycy I LO.im. St. Dubois w roku szkolnym 2014/2015

 

Lp. Imię i nazwisko Klasa L/F Olimpiada Opiekun
1. Konrad Majewski II C BrM

Międzynarodowa

Biologiczna

B. Gajdzica
1. Katarzyna Dobrowolska III D L Artystyczna  
2. Konrad Majewski II C L Biologiczna B.Gajdzica
3. Oskar Wiśniewski III C F Biologiczna Z. Mieszczak
4. Oskar Wiśniewski III C F Ekologiczna Z. Mieszczak
5. Seweryn Grabowiecki II C F Geograficzna A.Gromadzka
6. Magda Małecka  II M F Geograficzna A. Gromadzka
7. Anna Jermak III H F Historyczna B.Krośko
8. Seweryn Grabowiecki II C F Historyczna B.Krośko
9. Katarzyna Jarczewska III H F LiJP I.Tworek
10. Klaudia Kostogłów II M F Franciszkańska ks. K. Karwasz
11. Domonika Kulon I E F Franciszkańska s. Z. Trzonkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-olimpiada międzynarodowa, L- Laureat, F- finalista

 

 

OLIMPIJCZYCY 2013/2014

                                           

Olimpijczycy I LO im. Stanisława Dubois  w roku szkolnym 2013/2014

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

L/F

Olimpiada

Opiekun

1.

Krzysztof Szyszka

III M

Brązowy Medal

Międzynarodowa Olimpiada 

Astronomiczna

Jacek Niezgoda

2.

Krzysztof Szyszka

III M

Finalista

Astronomiczna

Jacek Niezgoda

3.

Maciej Krzewicki

III C

Finalista

Biologiczna

Bożena Gajdzica

4.

Konrad Majewski

I C

Finalista

Ekologiczna

Bożena Gajdzica

5.

Michał Sobolewski

III B

Finalista

Ekologiczna

Zbigniew Mieszczak

6.

Oskar Wiśniewski

II B

Laureat

Geograficzna

Anna Gromadzka

7.

Michał Rydzewski

II M

Finalista

Historyczna

Barbara Krośko

8.

Monika Bindas

III D

Finalista

Literatury i Języka Polskiego

Tomasz Stępniak

9.

Martyna Chmielewska

III H

Finalista 

Literatury i Języka Polskiego

Iwona Tworek

10.

Anna Jermak

II H

Finalista

Literatury i Języka Polskiego

Iwona Tworek

11.

Wiktoria Wójcik

II H

Finalista

Literatury i Języka Polskiego

Iwona Tworek

12.

Magdalena Pietraszewska

III F

Finalista

Lingwistyki Matematycznej

Paweł Rudecki

13.

Michał Sikora

III H

Laureat

Wiedzy o Prawie

Tomasz Sołtysiak

14.

Michał Sikora

III H

Finalista

Wiedzy o Państwie i Prawie

Tomasz Sołtysiak

15.

Michał Sikora

III H

Finalista

Teologiczna

s.Zofia Trzonkowska

   OLIMPIJCZYCY 2012/2013

W zawodach szkolnych olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2012/2013 uczestniczyło kilkuset uczniów ILO.

Efektem ich pracy są tytuły laureatów i finalistów uzyskane w różnorodnych olimpiadach przedmiotowych, które gwarantują otrzymanie 100% na maturze (poziom rozszerzony) z danego przedmiotu oraz preferencje w przyjęciu na studia.

A oto nasi olimpijczycy, a także ich opiekunowie, którym gratulujemy odniesionych sukcesów:

Lp. Imię i nazwisko klasa tytuł olimpiada opiekun
1. Krzysztof Szyszka IIM Laureat Astronomiczna

Jacek Niezgoda

2. Tomasz Kucharczyk IIIH Laureat Historyczna Barbara Krośko
3. Michał Sikora IIH Laureat Historyczna

Tomasz Sołtysiak

4. Jakub Turczyn IIIH Laureat Języka Polskiego Tomasz Stępniak
5. Michał Sikora IIH Laureat Wiedzy o Prawie Tomasz Sołtysiak
6. Agata Piech IIH Finalista Artystyczna Grażyna Kordos - Parczewska
7. Marek Mazgaj IIIC Finalista Chemiczna

Danuta Miotk

8. Fabian Kosko IIB Finalista Chemiczna

Danuta Miotk

9. Michał Sobolewski IIB Finalista Ekologiczna

Zbigniew MIeszczak

10. Radosław Kiersztyn IIH Finalista Historyczna Tomasz Sołtysiak
11. Sławomir Kubicki IIIM Finalista Matematyczna

Paweł Rudecki

12. Piotr Poniedziałek IIIM Finalista Matematyczna

Paweł Rudecki

13. Jakub Turczyn  IIIH Finalista Filozoficzna

Iwona Tworek

14. Maciej Grześkowiak IIH Finalista Języka Polskiego Iwona Tworek
15. Marcelina Jukowska IIH Finalista Języka Polskiego Iwona Tworek

 

 


OLIMPIJCZYCY 2011/2012

 Z ogromną radością informujemy, że  nasi uczniowie w roku szkolnym 2011/2012 potwierdzili wysoką formę i zaangażowanie, biorąc udział w kilkunastu olimpiadach i odnosząc w nich sukcesy. Cieszy nas także fakt  kolejnych,  wyjątkowych osiągnięć grupy przedmiotów humanistycznych! A oto grupa 29 uczniów ( w tym 19 z przedmiotów humanistycznych ), którzy uzyskali tytuł laureata lub finalisty:  

L.P. IMIĘ I NAZWISKO KLASA OLIMPIADA TYTUŁ OPIEKUN
1. Anna Rosiak klasa IIH Olimpiada literatury i Języka Polskiego FINALISTA Tomasz Stępniak
2. Radosław Kiersztyn klasa IH Olimpiada Literatury i Języka Polskiego FINALISTA Iwona Tworek
3. Beata Kołosowska klasa IIIH Olimpiada Literatury i Języka Polskiego LAUREAT Tomasz Stępniak
4. Ernest Chochołowski klasa IIM Olimpiada Literatury i Języka Polskiego FINALISTA Tomasz Stępniak
5. Tomasz Korbak klasa IIID Olimpiada Literatury i Języka Polskiego FINALISTA Halina Michalak
6. Magda Rudnik klasa IIID Olimpiada Literatury i Języka Polskiego LAUREAT Halina Michalak
7. Lidia Ignacik klasa IIIH Olimpiada Literatury i Języka Polskiego FINALISTA Tomasz Stępniak
8. Jakub Turczyn klasa IIH Olimpiada Literatury i Języka Polskiego FINALISTA Tomasz Stępniak
9. Dorota Strzałkowska klasa IIH Olimpiada Historyczna LAUREAT Barbara Krośko
10. Michał Jagodziński klasa IIIH Olimpiada Historyczna LAUREAT Barbara Krośko
11. Michał Sikora klasa   IH Olimpiada Historyczna LAUREAT Tomasz Sołtysiak
12. Magdalena Czenko klasa IIIH Olimpiada Filozoficzna FINALISTA Iwona Tworek
13. Damian Palus klasa IIIH Olimpiada Filozoficzna FINALISTA Iwona Tworek
14. Tomasz Korbak klasa IIID Olimpiada Filozoficzna LAUREAT Iwona Tworek
15. Michał Sikora klasa IH Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka LAUREAT Tomasz Sołtysiak
16. Marcin Gudajczyk klasa IIIH Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka FINALISTA Tomasz Sołtysiak
17. Kamil Szmaro klasa IIID Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej FINALISTA Tomasz Sołtysiak
18. Michał Suszek klasa IIIM Olimpiada Geograficzna FINALISTA Anna Gromadzka
19. Marek Mazgaj klasa IIC Olimpiada Chemiczna FINALISTA Zofia Ociepa
20. Agnieszka Talko - Hryncewicz klasa IIIH Olimpiada Artystyczna FINALISTA Grażyna Parczewska
21. Monika Szmit klasa IIIA Olimpiada Artystyczna FINALISTA Grazyna Parczewska
22. Ernest Chochołowski klasa IIM Olimpiada Wiedzy o Finansach FINALISTA Danuta Romanowska
23. Iga Supińska klasa IIIM Olimpiada Wiedzy o Finansach FINALISTA Danuta Romanowska
24. Sławomir Kubicki klasa IIM Olimpiada Matematyczna LAUREAT Paweł Rudecki
25. Iga Supińska klasa IIIM Olimpiada Lingwistyki Matematycznej FINALISTA Paweł Rudecki
26. Dominika Karolczuk klasa IIH Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową FINALISTA Grażyna Parczewska
27. Martyna Włodarczyk klasa IIA Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową FINALISTA Grażyna Parczewska
28. Paweł Berda klasa IIIE Olimpiada Misyjna i Wiedzy o Afryce FINALISTA Arkadiusz Oslislok
29. Michał Sobolewski klasa IB Olimpiada Wiedzy Ekologicznej FINALISTA Zbigniew Mieszczak

 


 

Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów w olimpiadach przedmiotowych.

Poniżej przestawiamy uczniów, którzy w kolejnych latach uzyskali tytuły LAUREATA/LAUREATKI lub FINALISTY/FINALISTKI olimpiad na szczeblu centralnym.

OLIMPIJCZYCY 2010/2011 

W etapach okręgowych olimpiad przedmiotowych uczestniczyło 106 uczniów I LO. Wszystkie informacje znajdują się w załączniku

Pobierz załącznik

Lp Nazwa olimpiady Imię i nazwisko ucznia Finalista/Laureat
1. Literatury i Języka Polskiego Katarzyna Kiełb 1 d Laureat
2. Literatury i Języka Polskiego Marcin Gudajczyk 2 h Finalista
3. Literatury i Języka Polskiego Karolina Ciepiaszuk 2 h Finalistka
4. Literatury i Języka Polskiego Ernest Chochołowski 1 m Finalista
5. Literatury i Języka Polskiego Agnieszka Kwiatkowska 3 d Finalistka
6. Literatury i Języka Polskiego Anna Dawid 2 c Finalistka
7. Wiedzy o Prawach Człowieka Dorota Strzałkowska 1h Laureatka
8. Wiedzy o Prawach Człowieka Adam Cichocki 3 h Laureat
9. Wiedzy o Prawach Człowieka Michał Sikora "0" Finalista
10. Historyczna Michał Jagodziński 2 h Finalista
11. Matematyczna Paweł Sienkowski 3 m Finalista
12. Matematyczna Adrian Gąsiorowski 3 f Finalista
13. Filozoficzna Tomasz Korbak 2 d Laureat
14. Filozoficzna Damian Palus 2 h Finalista
15. Teologiczna Izabela Roguska 2 h Finalista
16. Teologiczna Alicja Gawalska 2c Finalista
17. Ekonomiczna Piotr Berda 2 e Finalista
18. Wiedzy Ekologicznej Dawid Piotrowski 2b Laureat

OLIMPIJCZYCY 2009/2010

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

 L/F

Olimpiada

Opiekun

1.

Aleksandra Nalepa

III M

F

Artystyczna

G.Kordos-Parczewska

2.

Magdalena Dulińska

III B

F

Ekologiczna

B. Gajdzica

3.

Dawid Piotrowski

I B

F

Ekologiczna

B. Gajdzica

4.

Konrad Rudnicki

III H

L

Filozoficzna

I. Tworek

5.

Mateusz Grześków

III H

L

Historyczna

B.Krośko

6.

Monika Kozieł

III H

F

LiJP

I. Tworek

7.

Sonia Janicka

II H

F

LiJP

S.Grzegożewicz

8.

Piotr Lorenc

III H

L

LPnW

B.Krośko

9.

Adrian Gąsiorowski

II F

F

Matematyczna

P.Rudecki

10.

Magdalena Bąk

II B

F

Misyjna

B. Matuszewska

11.

Alicja Gawalska

I C

F

Teol. Kat.

B. Matuszewska

12.

Marek Grudziecki

III H

F,F

WoUE

T. Sołtysiak

13.

Piotr Lorenc

III H

L

WoPCz

T. Sołtysiak

14.

Mateusz Grześków

IIIH

F

WoPCz

T.Sołtysiak

15.

Marek Grudziecki

III H

F

WoPiŚW

T.Sołtysiak

16.

Marek Szukalski

III f

F

WoFinansach

D. Romanowska

OLIMPIJCZYCY 2008/2009 - 4 LAUREATÓW, 14 FINALISTÓW

Lp Imię i Nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Katarzyna Kostrzewska IIIH laureat Języka Francuskiego  Paula Mucha / Dominika Tyborska                                 
2. Karolina Smolińska IIIB laureat Języka Francuskiego  Paula Mucha / Dominika Tyborska
3. Magdalena Witkowska IIIC laureat Misyjna  Beata  Matuszewska
4. Tomasz Bielec IIIH laureat Literatury i Języka Polskiego  Tomasz  Stępniak
5. Adriana Kretkowska IIID finalista Literatury i Języka Polskiego  Tomasz  Stępniak
6. Alicja Ignaczak IIIE finalista Literatury i Języka Polskiego  Joanna Brożyna-Stępniak
7. Kinga Woś IIIA finalista Literatury i Języka Polskiego  Joanna Brożyna-Stępniak
8. Paulina Przystałowska IIID finalista Literatury i Języka Polskiego  Iwona Tworek
9. Konrad Rudnicki IIB finalista Filozoficzna  Iwona Tworek
10. Anna Rogalska IIIB finalista Chemiczna  Zofia Ociepa
11. Adam Białas IC finalista Chemiczna  Danuta Miotk
12. Ewa Musiał IIH finalista Ekologiczna  Bożena Gajdzica
13. Kathrin Grzegożewicz IIID finalista Języka Niemieckiego  Małgorzata Oszmian
14. Bożena Gutowska IIC finalista Języka Rosyjskiego  Małgorzata Oszmian
15. Katarzyna Grobelska IIID finalista Losy Polaków na Wschodzie  Agnieszka Naszydłowska
16. Mateusz Kaszuba IIE finalista Teologii Katolickiej  Beata Matuszewska
17. Mateusz Grześków IIH finalista Wiedzy o Unii Europejskiej  Tomasz Sołtysiak
18. Paweł Ziółkowski IIIM finalista Wiedzy o Finansach  Danuta Romanowska

OLIMPIJCZYCY 2007/2008 - 5 laureatów, 10 finalistów 

L.p. Nazwa olimpiady Imię i nazwisko ucznia Laureat/Finalista
1. Artystyczna Anna Gutowska Finalistka
2. Biologiczna Kinga Gębal Finalistka
3. Ekonomiczna Artur Hadyniak Finalista
4. Filozoficzna Anna Danielewicz Finalistka
5. Historyczna Patryk Ryczkowski Finalista
6. Historyczna Mateusz Stańczyk Finalista
7. Języka rosyjskiego Aleksy Awchimkow Finalista
8. Języka rosyjskiego Bożena Gutowska Finalistka
9. Literatury i Języka Polskiego Agata Dziadul Laureatka
10. Losy Polaków na Wschodzie Katarzyna Grobelska Finalistka
11 Teologii Katolickiej Magdalena Witkowska Laureatka
12. Wiedzy O Prawach Człowieka Mateusz Zarzycki Laureat
13. Wiedzy o Prawach Człowieka Piotr Kuźnicki Laureat
14. Wiedzy o Żywieniu Ilona Baraniak Laureatka
15. Wiedzy o Żywieniu Klaudia Baraniak Finalist

OLIMPIJCZYCY 2006/2007 - 4 laureatów, 19 finalistów 

Lp

Nazwa olimpiady

Imię i nazwisko ucznia

 Laureat/Finalista

1.

 

Biologiczna

 

Irina Garbuzowa

Finalistka

Emilia Miler

Finalistka

Paweł Zwoliński

Finalista

2.

Ekologiczna

Emilia Miler

Finalistka

3.

Filozoficzna

Michał Rogalski

Laureat

4.

Historyczna

Magdalena Bławat

Finalistka

Damian Jakowczyk

Finalista

5.

Języka rosyjskiego

Aleksy Awchimkow

Finalista

Tatiana Karżanowska

Finalistka

6.

Literatury i Języka Polskiego

Patryk Ryczkowski

Finalista

Marcin Koculak

Finalista

7.

Losy Polaków na Wschodzie

Michał Klimowicz

Finalista

Alicja Drewnowska

Finalistka

8.

Matematyczna

Maciej Brzeski

Finalista

9.

Teologii Katolickiej

Aneta Krupka

Laureatka

10.

Wiedzy Ekonomicznej

Dawid Paczka

Finalista

11.

Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Agnieszka Obrycka

Finalistka

12.

Wiedzy o Prawach Człowieka

 Michał Klimowicz

Finalista

13.

Wiedzy o Unii Europejskiej

 

Agnieszka Obrycka

Laureatka

Piotr Żywiec

Laureat

Krystian Kotys

Finalista

14.

Wiedzy o Żywieniu

Klaudia Baraniak

Finalistka

Ilona Baraniak

Finalistka

OLIMPIJCZYCY 2005/2006

Lp Nazwa olimpiady Imię i nazwisko ucznia Finalista/Laureat
1. Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Agnieszka Obrycka

Iwo Gregorius
Finalistka

Finalista
2. Literatury i Języka Polskiego Michał Rogalski

Joanna Legun

Marcel Jankowski
Laureat

Finalistka

Finalista
3. Chemiczna Marek Pawluch

Mateusz Polaczek
Finalista

Finalista
4. Matematyczna Maciej Teter

Marcin Szumski
Finalista

Finalista
5. Praw Człowieka Michał Madej

Michał Furman
Laureat

Finalista 
6. Losy Polaków na Wschodzie Michał Klimowicz

Stanisław Kania
Finalista

Finalista
7. Języka Rosyjskiego Daria Stachowska Finalistka
8. Teologii Katolickiej Aneta Krupka Finalistka
9. Fizyczna Jakub Meller

Tomasz Szumski
Finalista

Finalista
15. Geograficzna Katarzyna Rembeza Laureatka
16. Biologiczna Michał Znajdek Finalista

OLIMPIJCZYCY 2004/2005

Lp Nazwa olimpiady Imię i nazwisko ucznia Finalista/Laureat
1. Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Tomasz Ziętek

Tomasz Hadam

Rafał Królikowski
Laureat

Finalista

Finalista
2. Historyczna Anna Wołczkiewicz Finalistka
3. Ekonomiczna Rafał Krzyżaniak Finalista
4. Literatury i Języka Polskiego Karolina Kruk

Michał Rogalski
Finalistka

Finalista
5. Chemiczna Piotr Krawczuk

Mateusz Polaczek
Finalista

Finalista
6. Matematyczna Andrzej Kamiński

Maciej Teter
Laureat

Finalista
7. Wiedzy o Unii Europejskiej Tomasz Hadam Laureat  
8. Praw Człowieka Rafał Królikowski

Wojciech Ciszewski

Michał Madej
Laureat

Laureat

Finalista
9. Losy Polaków na Wschodzie Grzegorz Pięta

Tomasz Kowalski

Rafał Królikowski
Laureat

Finalista

Finalista
10. Języka Rosyjskiego Daria Stachowska Finalistka
11. Ekologiczna Kamila Jakowczyk Finalistka
12. Teologii Katolickiej Kinga Frąckowska

Aneta Krupka
Finalistka

Finalistka
13. Artystyczna Jacek Zwierzyński Finalista
14. Fizyczna Sylwia Święcicki Finalistka
15. Geograficzna Katarzyna Rembeza Finalistka

OLIMPIJCZYCY 2003/2004

Lp Nazwa olimpiady Imię i nazwisko ucznia Finalista/Laureat
1. Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Michał Sutowski

Tomasz Hadam

Jan Wróblewski
Laureat

Laureat

Finalista
2. Historyczna Andrzej Dudyk

Przemysław Seń
Finalista

Finalista
3. Ekonomiczna Marek Polański Finalista
4. Języka Polskiego Alicja Wójcicka Finalistka
5. Chemiczna Piotr Krawczuk Finalista
6. Matematyczna Andrzej Kamiński

Filip Smentek
Finalista

Finalista
7. Wiedzy o Unii Europejskiej Michał Sutowski

Jan Wróblewski
Laureat

Finalista
8. Praw Człowieka Rafał Królikowski Laureat
9. Losy Polaków na Wschodzie Aleksandra Żmuda

Ewa Janus

Martyna Marcinkowska
Laureat

Finalistka

Finalistka
10. Filozoficzna Bartosz Dzudzewicz Laureat
11. Języka Francuskiego Jakub Kuriata Finalista
12. Religijna Kinga Frąckowska Finalistka

OLIMPIJCZYCY 2001/2002

Lp Nazwa olimpiady Imię i nazwisko ucznia Finalista/Laureat
1. Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Adam Puchalski

Miłosz Renda

Gniewomir Stachecki

Błażej Sankowski
Laureat

Laureat

Laureat

Finalista
2. Historyczna Agnieszka Wyszyńska

Dominik Jędrzejko
Finalista

Finalista
3. Geograficzna Bartosz Niedźwiedzki Finalista
4. Języka Polskiego Ewa Linow Finalistka
5. Ekologiczna Marzena Chyba

Tomasz Kosiński
Finalistka

Finalista
6. Matematyczna Krzysztof Dziołak

Patryk Szulczyk
Laureat

Finalista
7. Biologiczna Agnieszka Koziorowska Laureatka
8.. Praw Człowieka Justyna Górska Finalistka

OLIMPIJCZYCY 2000/2001

Lp Nazwa olimpiady Imię i nazwisko ucznia Finalista/Laureat
1. Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Krzysztof Bąk Laureat
2. Historyczna Krzysztof Rinas

Maciej Tomaszewski
Laureat

Finalista
3. Języka Angielskiego Magdalena Bokiej Finalistka
4. Języka Polskiego Aleksandra Perzyńska Finalistka
5. Ekologiczna Agnieszka Koziorowska Finalistka
6. Matematyczna Krzysztof Dziołak Finalista
7. Biologiczna Agnieszka Koziorowska Laureatka
8.. Fizyczna Łukasz Czekaj Finalista

 

Złota Szkoła 2017

Social Media

I love Dubois

 

Wyniki maturalne 2016

 

Tablica nadziei

Brak informacji na dzisiejszy dzień.

Brak informacji na kolejny dzień.

Kalendarz szkolny

Logowanie