"Podaruj książkę bibliotece", czyli zaproszenie do corocznej akcji biblioteki szkolnej – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

“Podaruj książkę bibliotece”, czyli zaproszenie do corocznej akcji biblioteki szkolnej

Absolwentów, Rodziców, Uczniów i wszystkich, którzy kochają czytać książki zapraszamy do corocznej akcji „Podaruj książkę bibliotece” w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek szkolnych.  Akcje z lat 2022 i 2023 zakończyły się ogromnym sukcesem. Dzięki Waszym darom udało się wymienić część zniszczonych wieloletnich lektur lub uzupełnić braki. Kanon lektur zmienia się jak w kalejdoskopie, a dzięki Waszej hojności i wrażliwości  jesteśmy na bieżąco. W przeciągu dwóch lat otrzymaliśmy od Was ponad 400 nowych egzemplarzy lektur i różnorakiej beletrystyki.  Dziękujemy najpiękniej jak możemy i zapraszamy do tegorocznej akcji. Niech czytanie lektur naszej młodzieży uprzyjemni nowa, niezniszczona książka. A uwierzcie nam, nasi uczniowie czytają naprawdę dużo.