Władze szkoły – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Poczet Dyrektorów Dubois

Od początku istnienia szkoły do 31.08.1998 r. kierowało nią 12 dyrektorów:

  • Leonia Kalinowska (1.09.1945 r. – 30.10.1945 r.)
  • Roman Sierociński (1.11.1945 r. – 15.03.1946 r.)
  • Jan Laskowski (15.03.1946 r. – 30.08.1950 r.)
  • Edward Pikutowski (1.09.1950 r. – 14.02.1951 r.)
  • Zofia Witczyńska (15.02.1951 r. – 31.08.1951 r.)
  • Tadeusz Pozorski (1.09.1951 r. – 31.08.1952 r.)
  • Edward Matyja (1.09.1952 r. – 31.08.1953 r.)
  • Jadwiga Jelec (1.09.1953 r. – 18.06.1964 r.)
  • Mieczysław Statkiewicz (1.09.1964 r. – 31.03.1968 r.)
  • Henryk Trząskowski (1.05.1968 r. – 31.08.1969 r.)
  • Izabela Mieloch (1.09.1969 r. – 31.08.1970 r.)
  • Lech Żyła (1.09.1971 r. – 31.08.1998 r.)
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.