Microsoft365 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Microsoft365

O usłudze Microsoft365 dla uczniów i nauczycieli Dubois

Od kilku lat wszyscy uczniowie i nauczyciele naszego liceum otrzymują na cały okres edukacji/pracy w I LO bezpłatny dostęp do najnowszych wersji oprogramowań: Word, Excel, PowerPoint, Teams, OneNote i innych aplikacji Office.

Oprócz tego, każdy pracownik szkoły posiada służbowy adres mailowy w domenie internetowej www.liceumdubois.pl, wg wzoru: (pierwsza litera imienia + kropka + nazwisko + @liceumdubois.pl).
Uczniowie natomiast posiadają adresy zawierające ich pełne imię i nazwisko:
(imię + kropka + nazwisko + @liceumdubois.pl).

Pierwsze logowanie

Uczniom klas I konta w usłudze Office365, adresy w domenie www.liceumdubois.pl oraz hasła aktywacyjne generuje szkolny informatyk.

Po zalogowaniu po raz pierwszy danymi startowymi, użytkownicy są proszeni o zmianę hasła. Paski z informacjami nt. pierwszego logowania wychowawcom klas pierwszych przekazywane są na początku roku szkolnego.

Zgłoś prośbę o przypomnienie hasła do konta

W przypadku zapomnienia hasła do usługi Office365, należy zgłosić się do szkolnego informatyka lub sekretariatu z prośbą o wygenerowanie nowych danych logowania – nie ma możliwości samodzielnego odzyskania hasła.

Kontakt E-mail: