Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego

Przedsięwzięcie: Dobry Plan

o numerze 2022-2-PL01-KA122-SCH-000092180 realizowane w I LO im. St. Dubois w Koszalinie na zasadach Programu Erasmus+ w ramach projektu Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej finansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego

Cel: kursy i szkolenia zagraniczne kadry edukacji szkolnej

Kwota dofinansowania: 243 431,84zł

Czas trwania projektu: 01.09.2023-28.02.2025

Opis: W ramach projektu 21 nauczycieli/ek wyjedzie na zagraniczne kursy językowe lub metodyczne.

Cele szczegółowe:

1. Podniesienie kompetencji językowych kadry nauczycielskiej

2. Podniesienie kompetencji nauczania innych przedmiotów w języku angielskim (np.: chemia, matematyka, historia, HIT, fizyka, geografia, itp.)

3. Podwyższenie kompetencji nauczycieli do nauczania języka angielskiego w klasach dwujęzycznych

4. Podwyższenie kompetencji koordynatorów projektów szkolnych do zarządzania projektami

5. Zapobieganie rezygnacji z zajęć wychowania fizycznego przez uczniów szkoły

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO WYJAZDÓW NA KURSY ZAGRANICZNE:

W ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2017 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

Nr umowy: 2022-2-PL01-KA122-SCH-00092180

Projekt: Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej- „DOBRY PLAN”.

Lista rankingowa (21 miejsc):

1.      Anna Grabowska

1.      Grażyna Kordos

2.      Ewa Pelowska

Kliknij aby powiększyć.

Współfinansowane przez Unię Europejską. Wyrażone poglądy i opinie są jednak wyłącznie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej. Unia Europejska ani organ przyznający pomoc nie ponoszą za nie odpowiedzialności”.