Kadra pedagogiczna – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

Imię i nazwisko nauczyciela Funkcja Przedmiot nauczania Adres e-mail
Rafał Janus Dyrektor Język polski R.Janus@liceumdubois.pl
Joanna Sosnowska Wicedyrektor Język angielski J.Sosnowska@liceumdubois.pl
Zbigniew Mieszczak Wicedyrektor Biologia Z.Mieszczak@liceumdubois.pl

Język polski

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail
Joanna Brożyna-Stępniak J.Brozyna-Stepniak@liceumdubois.pl
Sylwia Grzegożewicz S.Grzegozewicz@liceumdubois.pl
Jadwiga Pulkowska J.Pulkowska@liceumdubois.pl
Tomasz Stępniak T.Stepniak@liceumdubois.pl
Iwona Tworek I.Tworek@liceumdubois.pl

Język angielski

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail
Aleksandra Deska A.Deska@liceumdubois.pl
Jolanta Horojtko J.Horojtko@liceumdubois.pl
Anna Muchowska A.Muchowska@liceumdubois.pl
Joanna Romaszkiewicz J.Romaszkiewicz@liceumdubois.pl
Katarzyna Sapieja K.Sapieja@liceumdubois.pl
Joanna Sosnowska J.Sosnowska@liceumdubois.pl
Beata Stojek B.Stojek@liceumdubois.pl
Ewa Wołkowska E.Wolkowska@liceumdubois.pl

Język niemiecki

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail
Ewa Bartosiak E.Bartosiak@liceumdubois.pl
Patrycja Borowska P.Borowska@liceumdubois.pl
Anna Grabowska A.Grabowska@liceumdubois.pl
Izabela Kowalska I.Kowalska@liceumdubois.pl
Katarzyna Pawełczyk K.Pawelczyk@liceumdubois.pl

Język francuski

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Agata Łobodziec A.Lobodziec@liceumdubois.pl
Paula Mucha P.Mucha@liceumdubois.pl

Historia

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Barbara Krośko B.Krosko@liceumdubois.pl
Agnieszka Naszydłowska A.Naszydlowska@liceumdubois.pl
Tomasz Sołtysiak T.Soltysiak@liceumdubois.pl

Wiedza o kulturze

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Grażyna Kordos-Parczewska G.Parczewska@liceumdubois.pl

Wiedza o społeczeństwie

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Agnieszka Naszydłowska A.Naszydlowska@liceumdubois.pl
Tomasz Sołtysiak T.Soltysiak@liceumdubois.pl

Technologia informacyjna

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Grzegorz Cholewicz G.Cholewicz@liceumdubois.pl
Katarzyna Czerwińska K.Czerwinska@liceumdubois.pl

Matematyka

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Anna Bartosik A.Bartosik@liceumdubois.pl
Janina Jasińska J.Jasinska@liceumdubois.pl
Krzysztof Kleban K.Kleban@liceumdubois.pl
Paweł Rudecki P.Rudecki@liceumdubois.pl
Julianna Wawrzyniak J.Wawrzyniak@liceumdubois.pl

Fizyka

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Anna Bartosik A.Bartosik@liceumdubois.pl
Jacek Niezgoda J.Niezgoda@liceumdubois.pl
Łukasz Szparaga L.Szparaga@liceumdubois.pl

Chemia

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Agnieszka Mielcarek A.Mielcarek@liceumdubois.pl
Danuta Miotk D.Miotk@liceumdubois.pl
Wioletta Wardyn W.Wardyn@liceumdubois.pl

Biologia

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Marta Dembińska M.Dembinska@liceumdubois.pl
Bożena Gajdzica B.Gajdzica@liceumdubois.pl
Zbigniew Mieszczak Z.Mieszczak@liceumdubois.pl

Geografia

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Agnieszka Świdroń A.Swidron@liceumdubois.pl
Renata Witkowska R.Witkowska@liceumdubois.pl

Filozofia

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Iwona Tworek I.Tworek@liceumdubois.pl

Podstawy przedsiębiorczości

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Danuta Romanowska D.Romanowska@liceumdubois.pl
Renata Witkowska R.Witkowska@liceumdubois.pl

Wychowanie fizyczne

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Józef Janiel J.Janiel@liceumdubois.pl
Iwona Mielczarek I.Mielczarek@liceumdubois.pl
Zbigniew Pietrzak Z.Pietrzak@liceumdubois.pl
Marcin Pikur M.Pikur@liceumdubois.pl
Marta Piwek M.Piwek@liceumdubois.pl
Agata Sitek A.Sitek@liceumdubois.pl

Wychowanie do życia w rodzinie

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Grażyna Kordos-Parczewska G.Parczewska@liceumdubois.pl

Edukacja dla bezpieczeństwa

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Zygmunt Cupryn Z.Cupryn@liceumdubois.pl

Biblioteka

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Bogumiła Olijnyk B.Olijnyk@liceumdubois.pl
Grażyna Orynczak-Kostun G.Kostun@liceumdubois.pl

Pedagog

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Julia Siewruk J.Siewruk@liceumdubois.pl

Psycholog

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Magdalena Filipczyk M.Filipczyk@liceumdubois.pl

Religia

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Tomasz Wołoszynowski T.Woloszynowski@liceumdubois.pl
Zofia Trzonkowska Z.Trzonkowska@liceumdubois.pl

Muzyka, zespół wokalny

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Maria Dąbrowska M.Dabrowska@liceumdubois.pl

Doradztwo zawodowe

Imię i nazwisko nauczyciela Adres e-mail:
Grażyna Kordos-Parczewska G.Parczewska@liceumdubois.pl
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
19.05.2020 r. o godz. 21:04
przez: Dawid Jasiewicz
Pierwsza publikacja:
20.08.2019 r. o godz. 8:08
przez: Dawid Jasiewicz