Sukcesy olimpijskie – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Sukcesy olimpijskie

Olimpijczycy 2019/2020

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Bartosz Tatys II A Finalista Matematyczna Paweł Rudecki
2. Igor Kowalczyk III A Finalista Statystyczna Paweł Rudecki
3. Nina Maksimczyk III E Finalistka Wiedzy o Rodzinie Grażyna  Kordos-Parczewska
4. Julia Olearczyk III E Finalistka Wiedzy o Rodzinie Grażyna  Kordos-Parczewska
5. Nikola Kryściak III F Finalistka Artystyczna Grażyna  Kordos-Parczewska
6. Martyna Czapiewska III F Finalistka Historyczna Barbara Krośko
7. Mateusz Danilewicz II F Finalista Historyczna Barbara Krośko
8. Mateusz Danilewicz II F Finalista Losy żołnierza Barbara Krośko
9. Borys Pieńkowski I F4 Finalista Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
10. Wojciech Wiśniewski II D Finalista Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
11. Jakub Kowalski II D Finalista Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
12. Maja Rokicka I F4 Finalistka Teologiczna Zofia Trzonkowska
13. Antoni Strugała II D Finalista Geograficzna Anna Gromadzka/Zygmunt Cupryn
14. Adam Pabich II E Finalista Wiedzy o Bezpieczeństwie i  Obronności Zygmunt Cupryn
15. Aleks Pawełczyk I A4 Finalista Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Zygmunt Cupryn
16. Marcel Pawluk I F Finalista Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej Jadwiga Pulkowska

Olimpijczycy 2018/2019

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Ewa Jakubowska III B Finalistka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
2. Karolina Kuras II F Finalistka Literatury i Języka Polskiego Sylwia Grzegożewicz
3. Jan Bąk III A Finalista Historyczna Agnieszka Naszydłowska
4. Agata Starkowska III B Laureatka Historyczna Barbara Krośko
5. Aleksandra Lisowska III D Finalistka Chemiczna Wioletta Wardyn
6. Jan Tamborski III A Finalista Matematyczna Paweł Rudecki
7. Mateusz Olszewski III A Laureat Geograficzna Anna Gromadzka
8. Antoni Strugała I D Laureat Geograficzna Anna Gromadzka
9. Heochi Kuprianow II A Laureat Języka Rosyjskiego Zygmunt Cupryn
10. Martyna Strach III B Finalistka Wiedzy o Rodzinie Grażyna Kordos-Parczewska
11. Łukasz Paziewski III B Finalista Wiedzy o Rodzinie Grażyna Kordos-Parczewska
12. Kamila Katzig III F Finalistka Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Grażyna Kordos-Parczewska
13. Piotr Kawalec II D Finalista Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Grażyna Kordos-Parczewska
14. Julia Iskrzycka I F Finalistka Teologii Katolickiej Zofia Trzonkowska
15. Katarzyna Ratowska III D Finalistka Ekologiczna Marta Dembińska
16. Nikodem Bielecki III D Finalista Ekologiczna Marta Dembińska
17. Aleksander Grębski III A Finalista Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Zygmunt Cupryn
18. Adam Pabich I C Finalista Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Zygmunt Cupryn
19. Mateusz Danilewicz I F Laureat Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego Barbara Krośko
20. Tomasz Kurpiński III A Finalista Statystyczna Paweł Rudecki

Olimpijczycy 2017/2018

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Aleksandra Bujalska III G Laureat Filozoficzna Iwona Tworek
2. Katarzyna Gajos III G Finalistka Filozoficzna Iwona Tworek
3. Jan Bąk II A Finalista Literatury i Języka Polskiego Joanna Brożyna-Stępniak
4. Ewa Jakubowska II B Finalistka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
5. Marta Matusiak II F Finalistka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
6. Jakub Kornacki III G Finalista Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
7. Dominika Brygała III G Finalistka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
8. Mateusz Olszewski II A Laureat Geograficzna Anna Gromadzka
9. Jakub Grzejdak I D Finalista Geograficzna Anna Gromadzka
10. Piotr Kawalec I D Finalista Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Grażyna Kordos-Parczewska
11. Alicja Rink II D Finalistka Teologiczna Zofia Trzonkowska
12. Katarzyna Ratowska II D Finalistka Ekologiczna Marta Dembińska
13. Marek Pabich III B Finalista Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Zygmunt Cupryn

Olimpijczycy 2016/2017

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Aleksandra Bujalska II G Laureat Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
2. Katarzyna Gajos II G Finalistka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
3. Agata Sinkiewicz II G Finalistka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
4. Marta Matusiak I F Finalistka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
5. Kacper Krakowiak III E Finalista Chemiczna Wioletta Wardyn, Danuta Miotk
6. Aleksandra Bujalska II G Laureatka Filozoficzna Iwona Tworek
7. Mateusz Olszewski I A Finalista Geograficzna Anna Gromadzka
8. Marcin Biernacki III A Finalista Geograficzna Anna Gromadzka
9. Hubert Antoniewicz III C Finalista Geograficzna Anna Gromadzka
10. Jakub Hryniewicz III G Laureat Historyczna Barbara Krośko
11. Alicja Rink I D Finalistka Teologiczna Zofia Trzonkowska
12. Wojciech Makurat II B Finalista Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Grażyna Kordos-Parczewska
13. Kamila Załuska I F Finalistka Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Grażyna Kordos-Parczewska
14. Agnieszka Tkacz I C Finalistka Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej Jadwiga Pulkowska

Olimpijczycy 2015/2016

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Konrad Majewski III C Laureat Biologiczna Bożena Gajdzica
2. Agata Ukleja III M Laureatka Historyczna Barbara Krośko
3. Bartosz Hryniewicz II D Finalista Ekologiczna Zbigniew Mieszczak
4. Weronika Wróbel I E Finalistka Ekologiczna Zbigniew Mieszczak
5. Jan Ryl III B Finalista Ekologiczna Bożena Gajdzica
6. Maciej Janicki II M Finalista Fizyczna Ryszard Pawelski
7. Karol Gawalski III B Finalista Chemiczna Danuta Miotk
8. Katarzyna Gajos I G Finalistka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
9. Michał Szczepaniak II G Finalista Literatury i Języka Polskiego Joanna Brożyna-Stępniak
10. Paulina Wawrzacz II B Finalistka Literatury i Języka Polskiego Joanna Brożyna-Stępniak
11. Katarzyna Gajos I G Finalistka Teologiczna Zofia Trzonkowska

Olimpijczycy 2014/2015

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Konrad Majewski II G Brązowy medalista Międzynarodowa Biologiczna Bożena Gajdzica
2. Katarzyna Dobrowolska III D Laureatka Artystyczna
3. Oskar Wiśniewski III C Laureat Biologiczna Zbigniew Mieszczak
4. Oskar Wiśniewski III C Finalista Ekologiczna Zbigniew Mieszczak
5. Seweryn Grabowiecki II C Finalista Geograficzna Anna Gromadzka
6. Magdalena Małecka II M Finalistka Geograficzna Anna Gromadzka
7. Anna Jermak III H Finalistka Historyczna Barbara Krośko
8. Seweryn Grabowiecki II C Finalista Historyczna Barbara Krośko
9. Katarzyna Jarczewska III H Finalista Literatury i Języka Polskiego Iwona Tworek
10. Klaudia Kostogłów II M Finalistka Franciszkańska Krzysztof Kawasz
11. Dominika Kulon I E Finalistka Franciszkańska Zofia Trzonkowska

Olimpijczycy 2013/2014

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Krzysztof Szyszka III M Brązowy medalista Międzynarodowa Astronomiczna Jacek Niezgoda
2. Krzysztof Szyszka III M Finalista Astronomiczna Jacek Niezgoda
3. Maciej Krzewicki III C Finalista Biologiczna Bożena Gajdzica
4. Konrad Majewski I C Finalista Biologiczna Bożena Gajdzica
5. Oskar Wiśniewski II B Laureat Geograficzna Anna Gromadzka
6. Michał Sobolewski III B Finalista Ekologiczna Zbigniew Mieszczak
7. Michał Rydzewski II M Finalista Historyczna Barbara Krośko
8. Monika Bindas III D Finalista Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
9. Martyna Chmielewska III H Finalista Literatury i Języka Polskiego Iwona Tworek
10. Anna Jermak II H Finalistka Literatury i Języka Polskiego Iwona Tworek
11. Wiktoria Wójcik II H Finalistka Literatury i Języka Polskiego Iwona Tworek
12. Magdalena Pietraszewska III F Finalistka Ligwistyki Matematycznej Paweł Rudecki
13. Michał Sikora III H Laureat Wiedzy o Prawie Tomasz Sołtysiak
14. Michał Sikora III H Finalista Wiedzy o Państwie i Prawie Tomasz Sołtysiak
15. Michał Sikora III H Finalista Teologiczna Zofia Trzonkowska

Olimpijczycy 2012/2013

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Krzysztof Szyszka II M Laureat Astronomiczna Jacek Niezgoda
2. Tomasz Kucharczyk III H Laureat Historyczna Barbara Krośko
3. Michał Sikora II H Laureat Historyczna Tomasz Sołtysiak
4. Jakub Turczyn III H Laureat Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
5. Michał Sikora III H Laureat Wiedzy o Prawie Tomasz Sołtysiak
6. Agata Piech II H Finalistka Artystyczna Grażyna Kordos-Paczewska
7. Marek Mazgaj III C Finalista Chemiczna Danuta Miotk
8. Fabian Kosko II B Finalista Chemiczna Danuta Miotk
9. Michał Sobolewski II B Finalista Ekologiczna Zbigniew Mieszczak
10. Radosław Kiersztyn II H Finalista Historyczna Tomasz Sołtysiak
11. Sławomir Kubicki III M Finalista Matematyczna Paweł Rudecki
12. Piotr Poniedziałek III M Finalista Matematyczna Paweł Rudecki
13. Jakub Turczyn III H Finalista Filozoficzna Iwona Tworek
14. Maciej Grześkowiak II H Finalista Literatury i Języka Polskiego Iwona Tworek
15. Marcelina Jukowska II H Finalistka Literatury i Języka Polskiego Iwona Tworek

Olimpijczycy 2011/2012

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Anna Rosiak II H Finalistka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
2. Radosław Kiersztyn I H Finalista Literatury i Języka Polskiego Iwona Tworek
3. Beata Kołosowska III H Laureatka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
4. Ernest Chochołowski II M Finalista Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
5. Tomasz Korbak III D Finalista Literatury i Języka Polskiego Halina Michalak
6. Magdalena Rudnik III D Laureatka Literatury i Języka Polskiego Halina Michalak
7. Lidia Ignacik III H Finalistka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
8. Jakub Turczyn II H Finalista Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
9. Dorota Strzałkowska II H Laureatka Historyczna Barbara Krośko
10. Michał Jagodziński III H Laureat Historyczna Barbara Krośko
11. Michał Sikora I H Laureat Historyczna Tomasz Sołtysiak
12. Magdalena Czenko III H Finalistka Filozoficzna Iwona Tworek
13. Damian Palus III H Finalista Filozoficzna Iwona Tworek
14. Tomasz Korbak III D Laureat Filozoficzna Iwona Tworek
15. Michał Sikora I H Laureat Wiedzy o Prawach Człowieka Tomasz Sołtysiak
16. Marcin Gudajczyk III H Finalista Wiedzy o Prawach Człowieka Tomasz Sołtysiak
17. Kamil Szmaro III D Finalista Wiedzy o Integracji Europejskiej Tomasz Sołtysiak
18. Michał Suszek III M Finalista Geograficzna Anna Gromadzka
19. Marek Mazgaj II C Finalista Chemiczna Zofia Ociepa
20. Agnieszka Talko-Hryncewicz III H Finalistka Artystyczna Grażyna Kordos-Parczewska
21. Monika Szmit III A Finalistka Artystyczna Grażyna Kordos-Parczewska
22. Ernest Chochołowski II M Finalista Wiedzy o Finansach Danuta Romanowska
23. Iga Supińska III M Finalista Wiedzy o Finansach Danuta Romanowska
24. Sławomir Kubicki II M Laureat Matematyczna Paweł Rudecki
25. Iga Supińska III M Finalista Lingwistyki Matematycznej Paweł Rudecki
26. Dominika Karolczuk II H Finalistka Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Grażyna Kordos-Parczewska
27. Martyna Włodarczyk II A Finalistka Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Grażyna Kordos-Parczewska
28. Paweł Berda III E Finalista Misyjna i Wiedzy o Afryce Arkadiusz Oslislok
29. Michał Sobolewski I B Finalista Wiedzy Ekologicznej Zbigniew Mieszczak

Olimpijczycy 20/20

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1.

Olimpijczycy 2009/2010

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Aleksandra Nalepa III M Finalistka Artystyczna Grażyna Kordos-Parczewska
2. Magdalena Dulińska III B Finalistka Ekologiczna Bożena Gajdzica
3. Dawid Piotrowski I B Finalista Ekologiczna Bożena Gajdzica
4. Konrad Rudnicki III H Laureat Filozoficzna Iwona Tworek
5. Mateusz Grześków III H Laureat Historyczna Barbara Krośko
6. Monika Kozieł III H Finalistka Literatury i Języka Polskiego Iwona Tworek
7. Sonia Janicka II H Finalistka Literatury i Języka Polskiego Sylwia Grzegożewicz
8. Piotr Lorenc III H Laureat Losy Polaków na Wschodzie Barbara Krośko
9. Adrian Gąsiorowski II F Finalista Matematyczna Paweł Rudecki
10. Magdalena Bąk II B Finalista Misyjna Beata Matuszewska
11. Alicja Gawalska I C Finalistka Teologii Katolickiej Beata Matuszewska
12. Marek Grudziecki III H Finalista Wiedzy o Unii Europejskiej Tomasz Sołtysiak
13. Piotr Lorenc III H Laureat Wiedzy o Prawach Człowieka Tomasz Sołtysiak
14. Mateusz Grześków III H Finalista Wiedzy o Prawach Człowieka Tomasz Sołtysiak
15. Marek Grudziecki III H Finalista Wiedzy o Państwie i Świecie Współczesnym Tomasz Sołtysiak
16. Marek Szukalski III F Finalista Wiedzy o Finansach Danuta Romanowska

Olimpijczycy 2008/2009

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Katarzyna Kostrzewska III H Laureatka Języka Francuskiego Paula Mucha, Dominika Tyborska
2. Karolina Smolińska III B Laureatka Języka Francuskiego Paula Mucha, Dominika Tyborska
3. Magdalena Witkowska III C Laureatka Misyjna Beata Matuszewska
4. Tomasz Bielec III H Laureat Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
5. Adriana Kretkowska III D Finalistka Literatury i Języka Polskiego Tomasz Stępniak
6. Alicja Ignaczak III E Finalistka Literatury i Języka Polskiego Joanna Brożyna-Stępniak
7. Kinga Woś III A Finalistka Literatury i Języka Polskiego Joanna Brożyna-Stępniak
8. Paulina Przystałowska III D Finalistka Literatury i Języka Polskiego Iwona Tworek
9. Konrad Rudnicki III B Finalista Filozoficzna Iwona Tworek
10. Anna Rogalska III B Finalistka Chemiczna Zofia Ociepa
11. Adam Białas I C Finalista Chemiczna Danuta Miotk
12. Ewa Musiał II H Finalista Ekologiczna Bożena Gajdzica
13. Kathrin Grzegożewicz III D Finalistka Języka Niemieckiego Małgorzata Oszmian
14. Bożena Gutowska II C Finalistka Języka Rosyjskiego Małgorzata Oszmian
15. Katarzyna Grobelska III D Finalistka Losy Polaków na Wschodzie Agnieszka Naszydłowska
16. Mateusz Kaszuba II E Finalista Teologii Katolickiej Beata Matuszewska
17. Mateusz Grześków II H Finalista Wiedzy o Unii Europejskiej Tomasz Sołtysiak
18. Paweł Ziółkowski III M Finalista Wiedzy o Finansach Danuta Romanowska

Olimpijczycy 2007/2008

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Anna Gutowska Finalistka Artystyczna
2. Kinga Gębal Finalistka Biologiczna
3. Artur Hadyniak Finalista Ekonomiczna
4. Anna Danielewicz Finalistka Filozoficzna
5. Patryk Ryczkowski Finalista Historyczna
6. Mateusz Stańczak Finalista Historyczna
7. Aleksy Awchimkow Finalista Języka Rosyjskiego
8. Bożena Gutowska Finalistka Języka Rosyjskiego
9. Agada Dziabul Laureatka Literatury i Języka Polskiego
10. Katarzyna Grobelska Finalistka Losy Polaków na Wschodzie
11. Magdalena Witkowska Laureatka Teologii Katolickiej
12. Mateusz Zarzycki Laureat Wiedzy o Prawach Człowieka
13. Piotr Kuźnicki Laureat Wiedzy o Prawach Człowieka
14. Ilona Baraniak Laureatka Wiedzy o Żywieniu
15. Klaudia Baraniak Finalistka Wiedzy o Żywieniu

Olimpijczycy 2006/2007

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Irina Garbuzowa Finalistka Biologiczna
2. Emilia Miler Finalistka Biologiczna
3. Paweł Zwoliński Finalista Biologiczna
4. Emilia Miler Finalistka Ekologiczna
5. Michał Rogalski Laureat Filozoficzna
6. Magdalena Bławat Finalistka Historyczna
7. Damian Jakowczyk Finalista Historyczna
8. Patryk Ryczkowski Finalista Literatury i Języka Polskiego
9. Marcin Koculak Finalista Literatury i Języka Polskiego
10. Aleksy Awchimkow Finalista Języka Rosyjskiego
11. Tatiana Karżanowska Finalistka Języka Rosyjskiego
12. Michał Klimowicz Finalista Losy Polaków na Wschodzie
13. Alicja Drewnowska Finalistka Losy Polaków na Wschodzie
14. Maciej Brzeski Finalista Matematyczna
15. Aneta Krupka Laureatka Teologii Katolickiej
16. Dawid Paczka Finalista Wiedzy Ekonomicznej
17. Agnieszka Obrycka Finalistka Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
18. Michał Klimowicz Finalista Wiedzy o Prawach Człowieka
19. Agnieszka Obrycka Laureatka Wiedzy o Unii Europejskiej
20. Piotr Żywiec Laureat Wiedzy o Unii Europejskiej
21. Krystian Kotys Finalista Wiedzy o Unii Europejskiej
22. Klaudia Baraniak Finalistka Wiedzy o Żywieniu
23. Ilona Baraniak Finalistka Wiedzy o Żywieniu

Olimpijczycy 2005/2006

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Agnieszka Obrycka Finalistka Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
2. Iwo Gregorius Finalista Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
3. Michał Rogalski Laureat Literatury i Języka Polskiego
4. Joanna Legun Finalistka Literatury i Języka Polskiego
5. Marcel Jankowski Finalista Literatury i Języka Polskiego
6. Marek Pawluch Finalista Chemiczna
7. Mateusz Polaczek Finalista Chemiczna
8. Maciej Teter Finalista Matematyczna
9. Marcin Szumski Finalista Matematyczna
10. Michał Madej Laureat Praw Człowieka
11. Michał Furman Finalista Praw Człowieka
12. Michał Klimowicz Finalista Losy Polaków na Wschodzie
13. Stanisław Kania Finalista Losy Polaków na Wschodzie
14. Daria Stachowska Finalistka Języka Rosyjskiego
15. Aneta Krupka Finalistka Teologii Katolickiej
16. Jakub Meller Finalista Fizyczna
17. Tomasz Szumski Finalista Fizyczna
18. Michał Zdajnek Finalista Biologiczna
19. Katarzyna Rembeza Laureatka Geograficzna

Olimpijczycy 2004/2005

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Tomasz Ziętek Laureat Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
2. Tomasz Hadam Finalista Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
3. Rafał Królikowski Finalista Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
4. Anna Wołczkiewicz Finalistka Historyczna
5. Rafał Krzyżaniak Finalista Ekonomiczna
6. Karolina Kruk Finalistka Literatury i Języka Polskiego
7. Michał Rogalski Finalista Literatury i Języka Polskiego
8. Piotr Krawczuk Finalista Chemiczna
9. Mateusz Polaczek Finalista Chemiczna
10. Andrzej Kamiński Laureat Matematyczna
11. Maciej Teter Finalista Matematyczna
12. Tomasz Hadam Laureat Wiedzy o Unii Europejskiej
13. Rafał Królikowski Laureat Praw Człowieka
14. Wojciech Ciszewski Laureat Praw Człowieka
15. Maciej Madej Finalista Praw Człowieka
16. Grzegorz Pięta Laureat Losy Polaków na Wschodzie
17. Tomasz Kowalski Finalista Losy Polaków na Wschodzie
18. Rafał Królikowski Finalista Losy Polaków na Wschodzie
19. Daria Stachowska Finalistka Języka Rosyjskiego
20. Kamila Jakowczyk Finalistka Ekologiczna
21. Kinga Frąckowska Finalistka Teologii Katolickiej
22. Aneta Krupka Finalistka Teologii Katolickiej
23. Jacek Zwierzyński Finalista Artystyczna
24. Sylwia Święcicki Finalistka Fizyczna
25. Katarzyna Rembeza Finalistka Geograficzna

Olimpijczycy 2003/2004

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Michał Sutowski Laureat Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
2. Tomasz Hadam Laureat Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
3. Jan Wróblewski Finalista Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
4. Andrzej Dudyk Finalista Historyczna
5. Przemysław Seń Finalista Historyczna
6. Marek Polański Finalista Ekonomiczna
7. Alicja Wójcicka Finalistka Języka Polskiego
8. Piotr Krawczuk Finalista Chemiczna
9. Andrzej Kamiński Finalista Matematyczna
10. Filip Smentek Finalista Matematyczna
11. Michał Sutowski Laureat Wiedzy o Unii Europejskiej
12. Jan Wróblewski Finalista Wiedzy o Unii Europejskiej
13. Rafał Królikowski Laureat Praw Człowieka
14. Aleksandra Żmuda Laureatka Losy Polaków na Wschodzie
15. Ewa Janus Finalistka Losy Polaków na Wschodzie
16. Martyna Marcinkowska Finalistka Losy Polaków na Wschodzie
17. Bartosz Dzudzewicz Laureat Filozoficzna
18. Jakub Kuriata Finalista Języka Francuskiego
19. Kinga Frąckowska Finalistka Religijna

Olimpijczycy 20/20

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1.

Olimpijczycy 2001/2002

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Adam Puchalski Laureat Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
2. Miłosz Renda Laureat Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
3. Gniewomir Stachecki Laureat Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
4. Błażej Sankowski Finalista Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
5. Agnieszka Wyszyńska Finalistka Historyczna
6. Dominik Jędrzejko Finalista Historyczna
7. Bartosz Niedźwiedzki Finalista Geograficzna
8. Ewa Linow Finalistka Języka Polskiego
9. Marzena Chyba Finalistka Ekologiczna
10. Tomasz Kosiński Finalista Ekologiczna
11. Krzysztof Dziołak Laureat Matematyczna
12. Patryk Szulczyk Finalista Matematyczna
13. Agnieszka Koziorowska Laureatka Biologiczna
14. Justyna Górska Finalistka Praw Człowieka

Olimpijczycy 2000/2001

Lp. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Olimpiada Opiekun
1. Krzysztof Bąk Laureat Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
2. Krzysztof Rinas Laureat Historyczna
3. Maciej Tomaszewski Finalista Historyczna
4. Magdalena Bokiej Finalistka Języka Angielskiego
5. Agnieszka Pierzyńska Finalistka Języka Polskiego
6. Agnieszka Koziorowska Finalistka Ekologiczna
7. Krzysztof Dziołak Finalista Matematyczna
8. Agnieszka Koziorowska Laureatka Biologiczna
9. Łukasz Czekaj Finalista Fizyczna
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.