Szkolne Koło Wolontariatu wzięło udział w Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Szkolne Koło Wolontariatu wzięło udział w Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych

Szkolne Koło Wolontariatu  I LO im. St. Dubois wraz z opiekunką panią Anną Szczerbą 7 października br. wzięło udział w niezwykle energetycznym i radosnym wydarzeniu – Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych. Wspólnie z wszystkimi organizacjami, stowarzyszeniami i kołami wolontariatu łączy nas zaangażowanie, pasja i chęć czynienia dobra, co było widać podczas gali.