Połowinki klas drugich w I LO – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Połowinki klas drugich w I LO

 Za nami wyjątkowy wieczór połowinkowy klas drugich I LO! Była dobra muzyka, świetna zabawa, mnóstwo uśmiechów i wspólnych chwil, które na długo zostaną w pamięci. To piękny symbol półmetka licealnej drogi. Przed naszymi uczniami jeszcze wiele wyzwań, sukcesów i niezapomnianych momentów. Dziękujemy Rodzicom za organizację zabawy a wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę!

 

Tekst: Małgorzata Bednarska

Zdjęcia: Katarzyna Sapieja

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.