Za nami wyjątkowy wieczór połowinkowy klas drugich I LO! Była dobra muzyka, świetna zabawa, mnóstwo uśmiechów i wspólnych chwil, które na długo zostaną w pamięci. To piękny symbol półmetka licealnej drogi. Przed naszymi uczniami jeszcze wiele wyzwań, sukcesów i niezapomnianych momentów. Dziękujemy Rodzicom za organizację zabawy a wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę!
Tekst: Małgorzata Bednarska
Zdjęcia: Katarzyna Sapieja
EN










