Kolejna dotacja Erasmus+ dla I LO Dubois! – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Kolejna dotacja Erasmus+ dla I LO Dubois!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois w Koszalinie po raz kolejny uzyskało dotację w ramach programu Erasmus+ Edukacja Szkolna.

Na rok szkolny 2026/2027 szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 61 378 euro. To kolejny ważny krok w rozwijaniu międzynarodowej współpracy, mobilności uczniów i nauczycieli oraz poszerzaniu edukacyjnych horyzontów naszej społeczności szkolnej.

Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie projektu, a zwłaszcza liderce wszelkich działań projektowych  pani wicedyrektor Katarzynie Sapiei. Cieszymy się, że europejska przygoda I LO Dubois będzie kontynuowana!

Tekst: Małgorzata Bednarska

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.