Dzień Edukacji Narodowej w Dubois – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Dzień Edukacji Narodowej w Dubois

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyły się w piątek.

Już od samego piątkowego poranka szkoła wypełniła się kwiatami, laurkami, czekoladkami i pięknymi życzeniami od uczniów dla nauczycieli. Życzenia w imieniu wszystkich uczniów I LO, uzupełnione słodkościami, złożyli również nauczycielom członkowie Rady Samorządu Uczniowskiego. Po lekcjach zaś nauczyciele zostali zaproszeni na piękny koncert w wykonaniu uzdolnionych uczniów naszej szkoły: Anny Zarzyckiej, Magdaleny Rygorowicz, Franki Karbowiak, Sary Sibińskiej i Wiktorii Nowak.

Podczas uroczystości, która została zorganizowana przez uczniów klas 1A4 oraz 1F wraz ze swoimi wychowawczyniami prof. Janiną Jasińską i Julianną Wawrzyniak, wręczone zostały również nagrody dyrektora szkoły dla nauczycieli. W tym roku zostali nimi uhonorowani prof. Aleksandra Deska, Anna Muchowska, Katarzyna Sapieja, Ewa Bartosiak, Iwona Tworek, Tomasz Stępniak, Sylwia Grzegożewicz, Danuta Miotk, Marta Dembińska, Julia Siewruk, Grażyna Kordos-Parczewska, Janina Jasińska, Józef Janiel, Agata Sitek, Zbigniew Pietrzak, Katarzyna Czerwińska, Anna Gromadzka, Zbigniew Mieszczak oraz Joanna Sosnowska.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Nauczycielom, a w imieniu nauczycieli serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom I LO za cały piękny piątkowy dzień.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.