Nagrody Prezydenta Koszalina rozdane w Dubois – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Nagrody Prezydenta Koszalina rozdane w Dubois

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w I LO odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Prezydenta Miasta Koszalina dla wyróżniających się w pracy nauczycieli.

Wśród 104 nagrodzonych pedagogów znalazlo się 7 nauczycieli z naszej szkoły: prof. Anna Grabowska, Barbara Krośko, Agnieszka Naszydłowska, Julianna Wawrzyniak, Paweł Rudecki, Zygmunt Cupryn i Ewa Wołkowska. Nagrodę otrzymał również dyrektor szkoły Rafał Janus.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym Nauczycielom oraz Dyrektorom Szkół, życząc kolejnych sukcesów w pracy i kolejnych nagród.