Uczniowie Dubois z rewizytą u swoich niemieckich kolegów – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Uczniowie Dubois z rewizytą u swoich niemieckich kolegów

W dniach 25.09 – 2.10.2019 dwudziestoczteroosobowa grupa uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Dubois wraz z opiekunami p. Izabelą Kowalską oraz p. Ewą Bartosiak brała udział w wymianie polsko-niemieckiej z Illertal-Gymnasium w Vöhringen. Podczas ośmiodniowego pobytu w malowniczej Bawarii uczniowie mieli okazję skonfrontować swoje umiejętności językowe, poznać zabytki południa Niemiec, jego historię oraz kulinarne specjały. Na uwagę zasługuje fakt, że wymiana ta odbywa się już od 24 lat.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.