Zapraszamy na szkolenie – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Zapraszamy na szkolenie

Serdecznie zapraszamy na szkolenie skierowane do rodziców i opiekunów w ramach Projektu Medison – Centrum Zdrowia Psychicznego.

Temat szkolenia:
„NIECH MI KTOŚ POMOŻE, BUNT NASTOLATKA”:
✔ rozpoznawanie pierwszych sygnałów świadczących o problemach emocjonalnych młodych ludzi oraz zwiększenie świadomości zagrożeń z nich wynikających
✔ kryzysy psychiczne, stany depresyjne, objawy zaburzeń, samookaleczenia, myśli samobójcze , rozpoznawanie i pomoc
✔ gdzie szukać pomocy i wsparcia
✔ stres dzieci i młodzieży, objawy i sposoby pomocy w jego rozładowaniu i zredukowaniu.

Termin :
28.11.2019 r., godzina 17.00

Miejsce:
I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Zachęcamy Rodziców i Opiekunów do skorzystania ze szkolenia.

Zainteresowanych Rodziców i Opiekunów prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym:  lub tel. 602 338 835.