Kolędowanie w Dubois – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Kolędowanie w Dubois

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęły się w naszej szkole od przystrajania korytarzy zimowymi dekoracjami już na początku grudnia, a zwieńczone zostały w miniony piątek wspólnym kolędowaniem.

Po życzeniach od dyrektora Rafała Janusa i  występie chóru pod kierownictwem prof. Marii Dąbrowskiej, poszczególne klasy w ciepłej, radosnej atmosferze odśpiewywały kolędy i świąteczne piosenki. Klasa 3D wzruszyła nas wykonaniem piosenki „Happy Xmas (War Is Over)” w języku migowym, inne klasy zagrzewały takimi świątecznymi klasykami, jak „Merry Christmas Everyone” czy „Jingle Bell Rock”.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.