Komunikat dla Maturzystów – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Komunikat dla Maturzystów

Drodzy Maturzyści
W związku z jakością materiałów udostępnianych przez CKE – odwołuję próbną maturę przewidzianą na 6, 7 i 8 kwietnia. W tych dniach obowiązuje plan lekcji zdalnych.

Decyzja wynika z faktu, że arkusze zarówno z języka polskiego (w obu poziomach), matematyki (w obu poziomach), jak i fizyki pochodzą z matury z lat ubiegłych, były w niektórych klasach omawiane, odpowiedzi są dostępne w sieci. Najprawdopodobniej następne przedmioty będą opierały się także na znanych już arkuszach. W ocenie nauczycieli, ale i uczniów taka próba mija się z celem, a przede wszystkim – szkoda Waszego i naszego czasu na taką nieprofesjonalną akcję, zwłaszcza że to już końcówka Waszej edukacji i te ostatnie lekcje trzeba wykorzystać na uzupełnienia czy powtórki materiału nauczania.

Oczywiście, możecie – po południu – rozwiązać arkusze, nauczyciele służą Wam konsultacjami w tym zakresie.

Jednocześnie przypominam, że w ferie świąteczne, czyli w dniach 9-14 kwietniazajęcia nie będą się odbywały.

Pozdrawiam Was serdecznie – i zapraszam w poniedziałek na lekcje zgodnie z planem.
Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.