Komunikat w sprawie przedłużenia nauczania zdalnego – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Komunikat w sprawie przedłużenia nauczania zdalnego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie

W związku z przedłużeniem przez władze działania szczególnych rozwiązań w okresie epidemii koronawirusa informuję, że w I LO kontynuujemy rozwiązania zastosowane od  25 marca, tj. realizujemy nauczanie zdalne, zgodnie z planem lekcji zdalnych. Według decyzji MEN taki stan ma trwać do 26 kwietnia włącznie.

Mam nadzieję, że – w tej trudnej sytuacji – wszystkie stosowane przez nas metody i formy pracy dobrze służą Uczniom i że wspólnie skutecznie minimalizujemy problemy edukacyjno-wychowawcze wynikające z epidemii.

Myślę, że dzisiejsze decyzje dotyczące przełożenia egzaminów maturalnych uspokoiły naszych Maturzystów. Wszystkie pozostałe terminy organizacji roku szkolnego zostają natomiast utrzymane, to znaczy np., że trzecioklasiści kończą szkołę 24 kwietnia. O wszelkich działaniach podejmowanych w związku z zakończeniem nauki będziemy na bieżąco informować.

Szanowni Państwo,
życzę wytrwałości w organizowaniu nadzwyczajnych tegorocznych Świąt i pomysłów na dobrą opiekę nad dziećmi.

Kochani Uczniowie,
wkrótce znowu będzie normalnie, czyli… wspaniale! Relaksujcie się w Święta, a w Poniedziałek polewajcie bliskich bardziej niż w latach poprzednich.

Wesołych Świąt
Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.