Próbna matura- Komunikat dla Maturzystów – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Próbna matura- Komunikat dla Maturzystów

Moi Drodzy,
w związku z pytaniami i wątpliwościami wprowadzamy zmiany organizacyjne i wyjaśniamy:

  1. Ze względu na możliwe (przewidywane) trudności techniczne związane z pisaniem i przesyłaniem odpowiedzi – rozwiązane arkusze (w różnej postaci, w zależności od przedmiotu i możliwości: pliki, skany lub fotografie) przesyłamy Nauczycielom w uzgodniony z nimi sposób. Nie obowiązuje termin 5 minut! Prześlijcie tak szybko, jak zdołacie.
  2. Arkusze pobierajcie ze strony OKE (najłatwiej zapewne) lub CKE w wyznaczonych terminach. W razie trudności nie przejmujcie się, próbujcie do skutku, a jeśli nie dacie rady, to też nic się nie stanie. W ostateczności rozwiążecie później, byle samodzielnie.
  3. Gdybyście mieli pytania, łączcie się z Nauczycielami lub Wychowawcami.
  4. Pamiętajcie, że ta próba maturalna jest wyłącznie dla Was, abyście sprawdzili siebie i swoją gotowość do pracy z arkuszem. Nie będziemy tego oceniali, chcemy tylko przekazać Wam (po analizie) wskazówki i porady przed właściwym egzaminem.

Życzę powodzenia i wolności od korona wirusa
Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.