Informacja nt. konkursu „Kangur 2020” – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Informacja nt. konkursu „Kangur 2020”

W związku z zawieszeniem zajęć szkolnych, tegoroczna edycja Konkursu Matematycznego Kangur zostanie przeprowadzona drogą internetową za pomocą Platformy Dzwonek.pl. Konkurs poprzedzony będzie konkursem próbnym w podanym terminie:

  • kategoria Student (klasy II i III) 22.05.2020 (piątek) o godzinie 14:30;
  • kategoria Junior (klasy I) 22.05.2020 (piątek) o godzinie  16:30.

Konkurs właściwy odbędzie się:

  • kategoria Student (klasy II i III) 28.05.2020 (czwartek) o godzinie  16:30;
  • kategoria Junior ( klasy I) 29.05.2020 (piątek) o godzinie 16:30.

Uczestnicy konkursu proszeni są o zapoznanie się z dokumentem „instrukcja dla uczestnika konkursu” umieszczonym na stronie: www.kangur-mat.pl.

Każdemu uczestnikowi przyporządkowany zostanie login i hasło, które przekażą nauczyciele matematyki uczący w danej klasie. Na konkurs zapraszamy również absolwentów, którym login i hasło podadzą również nauczyciele matematyki.Każdego ucznia prosimy, aby po zalogowaniu się, w profilu konta umieścić imię i nazwisko, co ułatwi identyfikację odczytania wyników.

Życzymy powodzenia w rozwiązywaniu zadań – organizatorzy konkursu.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.