Komunikat dla Kandydatów do I LO – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Komunikat dla Kandydatów do I LO

Drodzy Kandydaci,

w związku z licznymi pytaniami w sprawie przyjmowania do I LO informuję, że zgodnie z decyzjami Ministra Edukacji Narodowej terminy określone w Zarządzeniu Kuratora Oświaty z 30 stycznia 2020 r. zostały unieważnione.

Wszystkie zasady rekrutacji pozostają bez zmian, czekamy tylko na podanie przez Ministra nowych terminów postępowania rekrutacyjnego oraz nowych terminów składania dokumentów przez Kandydatów. Kiedy tylko się pojawią, przekażemy je Wam (wtedy też określimy daty ważne dla chętnych do naszej klasy dwujęzycznej – terminy składania deklaracji i termin sprawdzianu).

Tymczasem trzymamy za Was kciuki, a wkrótce zaproponujemy Wam m.in. wirtualny Dzień Otwarty naszej Szkoły. Bądźcie czujni!

Pozdrawiam
Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.