Komunikat dla Maturzystów – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Komunikat dla Maturzystów

Drodzy Maturzyści,
zbliża się termin egzaminu maturalnego, mam nadzieję, że przygotowujecie się do tego wydarzenia. Jak zapewne wiecie, ukazały się przepisy i wytyczne MEN i CKE – są dostępne na stronach internetowych Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu.

Bardzo Was proszę, zapoznajcie się z tymi materiałami, zwłaszcza z „Wytycznymi dotyczącymi organizowania i przeprowadzania w 2020 roku egzaminów…” – jest tam sporo ważnych dla Was ustaleń. Jeśli mielibyście związane z nimi jakieś pytania, wątpliwości czy wnioski, to proszę o zgłaszanie ich poprzez Wychowawców (sposób kontaktu taki jak do tej pory w nauczaniu zdalnym).

Jeśli – z kolei – odczuwalibyście potrzebę konsultacji merytorycznych z różnych przedmiotów, to proszę o kontakt z Nauczycielami; zapewne tak jak do tej pory będą Wam służyć wskazówkami i radami.

Informuję Was, że intensywnie przygotowujemy szkołę do matury, tak aby w tych wyjątkowych warunkach wszystko przebiegało bez zakłóceń i w sposób sprzyjający spokojnemu zdawaniu przez Was poszczególnych egzaminów. W najbliższych dniach (najpóźniej 1 czerwca) opublikujemy nasze wewnętrzne zasady, w których znajdą się szczegółowe ustalenia obowiązujące w I LO podczas tegorocznych matur.

Wszelkie informacje, ustalenia, komunikaty będziemy Wam przekazywać poprzez Wychowawców.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrych przygotowań
Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.