Konsultacje dla uczniów klas I i II – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Konsultacje dla uczniów klas I i II

Drodzy Uczniowie,
mam nadzieję, że stosowane przez nas w okresie pandemii narzędzia i formy pracy sprawdzają się i – mimo niełatwej sytuacji – udaje się nam realizować cele szkoły.

Wydaje się, że w tym roku szkolnym nie powrócimy do normalnych lekcji, chociaż ogłoszone ostatnio przepisy przewidują pewne wyjątki. Od 1 czerwca, zgodnie z Rozporządzeniem MEN, będzie „możliwość korzystania z biblioteki szkolnej” – w tej sprawie ogłosimy odrębny komunikat. W sytuacjach szczególnych przewidziane są także konsultacje z nauczycielami, oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Jeśli więc ktoś chciałby, z ważnych powodów, skorzystać z takiej możliwości, to proszę o zgłaszanie potrzeby spotkania wychowawcy, który w porozumieniu z Dyrektorem i nauczycielem ustali termin konsultacji – zgodnie z przyjętymi w szkole zasadami konsultacji (do pobrania poniżej).

Oczywiście, w pierwszej kolejności zachęcam wszystkich do bezpieczniejszych konsultacji zdalnych. Nauczyciele na najbliższych lekcjach przekażą Wam informację o terminach takich konsultacji i sposobach skorzystania z nich.

Pozdrawiam Was serdecznie

Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.