Drodzy Maturzyści I LO! – I LO im. St. Dubois w Koszalinie
   Dubois a COVID-19 – zasady reżimu sanitarnego obowiązujące w I LO w roku szkolnym 2020/2021.ZAPOZNAJ SIĘ TERAZ

Drodzy Maturzyści I LO!

Drodzy Maturzyści I LO

Mamy już za sobą pierwsze trzy dni Matury 2020, te najtrudniejsze organizacyjnie i obejmujące najliczniej zdawane egzaminy. W imieniu własnym oraz Nauczycieli I LO chcę Wam przekazać dwa słowa: dziękujemy i gratulujemy.

Dziękujemy Wam za to, że dostosowaliście się do nietypowych „koronawirusowych” zasad organizacyjnych, zachowywaliście się zgodnie z wytycznymi, rozumieliście sytuację i swoją postawą ułatwialiście przeprowadzenie egzaminów.

Gratulujemy Wam dojrzałości, którą się wykazaliście w tych wszystkich procedurach, gratulujemy widocznej mobilizacji i gotowości do stawienia czoła każdemu wyzwaniu. W takim sensie ten egzamin już zdaliście!

Bardzo Was proszę, abyście w tej samej postawie przystępowali do pozostałych egzaminów i już teraz niecierpliwie czekam na dzień ogłoszenia wyników, bo wiem, że wtedy będę mógł Wam wszystkim pogratulować sukcesu, czyli najwyższych wyników.

Życzymy Wam powodzenia!

Rafał Janus