Drodzy Maturzyści I LO! – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Drodzy Maturzyści I LO!

Drodzy Maturzyści I LO

Mamy już za sobą pierwsze trzy dni Matury 2020, te najtrudniejsze organizacyjnie i obejmujące najliczniej zdawane egzaminy. W imieniu własnym oraz Nauczycieli I LO chcę Wam przekazać dwa słowa: dziękujemy i gratulujemy.

Dziękujemy Wam za to, że dostosowaliście się do nietypowych „koronawirusowych” zasad organizacyjnych, zachowywaliście się zgodnie z wytycznymi, rozumieliście sytuację i swoją postawą ułatwialiście przeprowadzenie egzaminów.

Gratulujemy Wam dojrzałości, którą się wykazaliście w tych wszystkich procedurach, gratulujemy widocznej mobilizacji i gotowości do stawienia czoła każdemu wyzwaniu. W takim sensie ten egzamin już zdaliście!

Bardzo Was proszę, abyście w tej samej postawie przystępowali do pozostałych egzaminów i już teraz niecierpliwie czekam na dzień ogłoszenia wyników, bo wiem, że wtedy będę mógł Wam wszystkim pogratulować sukcesu, czyli najwyższych wyników.

Życzymy Wam powodzenia!

Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.