12 nagród Prezydenta Miasta Koszalina dla uczniów I LO – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

12 nagród Prezydenta Miasta Koszalina dla uczniów I LO

Z radością informujmy, że 12 uczniów naszej szkoły odebrało w zeszły piatek nagrody Prezydenta Miasta Koszalina za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2019/2020.

Najwyższą nagrodę – I stopnia jako jedyny w mieście i regionie, otrzymał Mateusz Danilewicz.

Nagrody II stopnia otrzymali: Igor Kowalczyk, Maja Rokicka, Julia Olearczyk, Nina Maksimczyk, Nikola Kryściak, Jakub Kowalski, Borys Pieńkowski, Wojciech Wiśniewski, Martyna Czapiewska, Bartosz Tatys oraz Antoni Strugała.
Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!